Пауль Ронцгаймер зробив важливу заяву щодо війни в Україні / колаж УНІАН зі скріншотів

Повномасштабна війна в Україні проти росіян триває, і найбільша проблема української держави - "спад уваги".

Такою думкою під час бесіди з німецьким фінансистом і письменником Марком Фрідріхом поділився заступник головного редактора Bild Пауль Ронцгаймер, який від самого початку протистояння їздить до нашої держави і, зокрема, у травні відвідав позиції 92-ї бригади Збройних сил України.

"Найбільша проблема для України - це спад уваги. Я бачу це за моїми американськими колегами. Вони розповідають мені, що у деяких телеканалів, які на початку війни мали там сотні людей, зараз часом взагалі немає там міжнародних репортерів, немає кореспондентів. Тож для мене як для репортера - це своєрідне моральне зобов'язання продовжувати їздити туди, дивитися і давати людям голос", - сказав він.

Відео дня

За його словами, журналісти схильні до того, щоб занадто швидко визнавати якусь тему такою, яка "більше нікого не цікавить". "...Але ми бачимо в соцмережах, що все не так просто. Дуже багато людей, які цікавляться перебігом (повномасштабної війни, - Ред.), долями людей, тим, що там відбувається... З другого боку, у багатьох справді є відчуття того, що більше неможливо слухати погані новини, боятися. І вони вимикають (телевізор, - Ред.). Йде вже третій рік (війни, - Ред.)", - додав співрозмовник.

На його думку, "це те, що Путін (російський диктатор Володимир Путін, - Ред.) дуже правильно прорахував від самого початку - що в нього більше часу, ніж у Заходу".

Цікаві новини України про війну - сьогодні це варте уваги

Раніше західні ЗМІ не раз звинувачували в тому, що вони поширюють інформацію, яка на руку росіянам. Зокрема, на початку червня в Міністерстві енергетики української держави заявили, що стаття британської газети Financial Times про знищення росіянами нашої енергетичної сфери має ознаки дезінформації та інформаційно-психологічної операції в інтересах Росії.

Пізніше Головне управління розвідки Міноборони України попередило, що російські спецслужби готують нову кампанію проти нашої держави - чергову ІПСО, на яку готові витратити понад 10 мільйонів доларів.

Вас також можуть зацікавити новини: