ЗСУ зайшли у Лиман / фото ua.depositphotos.com

У Лиман Донецької області зайшли українські військовослужбовці, в місті ще йдуть бої.

Про це повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий в ефірі інформаційного телемарафону.

"Ми уже в Лимані, але точаться бої, деталі будуть згодом", - наголосив він.

За словами Череватого, російські окупанти масово просили російське командування про підмогу, але "напевно, всі дивилися концерт на Червоній площі, тому не могли підійти... А прийшли наші війська".

Речник зазначив, що в цій битві є "кілька важливих моментів - продовжити успішну Харківську операцію, бо, як правило, війська йдуть на певному підйомі, куражі. А друге - захопити важливий район, який відкриває ворота для звільнення нашого Донбасу - це далі на Сватове, Кремінну, Сєвєродонецьк".

При цьому на запитання -коли це буде здійснено - відповів, що це вирішуватимуть штаби. Він наголосив, що це і "важливий психологічний момент - оточення великого угруповання противника, який перед тим бахвалився своєю непереможністю".

"І це нищівний психологічний момент для противника, бо там билися не останні війська, там билися професійні військові, так званий "Барс", - додав Череватий.

Він уточнив, що українські війська "зламали не якихось там "мобіків", а ламають досить потужну оборону. Там тривають жорстокі бої", - додав речник.

Звільнення Лиману: що відомо

Як повідомляв УНІАН, вранці 1 жовтня Череватий заявив, що біля оточеного українськими військовими міста Лиман з-під окупації звільнено 5 населених пунктів.

У свою чергу керівник Офісу президента Андрій Єрмак розмістив у Telegram відео, де українські військові встановлюють прапор України на в'їзді у Лиман Краматорського району Донецької області.