Коваленко розповів, що саме може виробляти Україна спільно з партнерами / колаж УНІАН, фото ukroboronprom.com.ua, скріншот

Україна активно працює над виробництвом озброєння спільно з іншими країнами. На думку військово-політичного оглядача групи "Інформаційний спротив" Олександра Коваленка, у цьому напрямку є багато цікавих перспектив.

Як він зауважив в ефірі "24 каналу", є багато різних видів озброєння, яке можна виготовляти спільно з партнерами – насамперед, це боєприпаси. Також цілком реально нагалодити співпрацю щодо виробництва САУ із Францією, оскільки в них вже є Caesar, а в України – "Богдана".

Крім того, в України є проект БТР-4, який міг би бути покращеним за допомогою західних технологій. 

Відео дня

"Заяви про ППО. Я впевнений, що ми будемо реалізовувати проект на певних стадіях. Бо після війни питання ППО буде таке ж важливе, як і зараз. Нам треба буде їх у великій кількості", – додав Коваленко.

Україна вироблятиме зброю спільно з партнерами

Президент України Володимир Зеленський заявив про створення Альянсу оборонних індустрій. До нього долучилося вже 38 компаній з 19 країн світу. Такими є підсумки Міжнародного Форуму Оборонних Індустрій (DFNC1), який відбувся у Києві 29 вересня, повідомили в МЗС. Цей захід обʼєднав 252 компанії з понад 30 країн, серед яких виробники танків, безпілотників, снарядів, артилерії тощо. 

Крім того, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що в Африці зацікавлені в розміщенні виробництва українського озброєння. За його словами, після війни у світі буде дуже високий попит на зброю, виготовлену в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: