Суд Франції дозволив знести частину табору мігрантів у Кале і переселити їх

20:14, 25 лютого 2016
Світ
236 0

Суд французького міста Лілль вирішив, що переселення південної частини табору біженців у Кале, відомого як "Джунглі", є законним. Тепер південну частину "Джунглів" знесуть.

REUTERS

Процес ініціювали правозахисні організації і 250 мігрантів, передає Бі-бі-сі. Термін, який влада відвела на розселення близько тисячі мігрантів, закінчився ще ввечері 23 лютого. Суд повинен був винести рішення до цього терміну, але оголошення вердикту відклали.

Читайте такожВлада Кале просить ввести війська, щоб впоратися з мігрантами

Правозахисники з'ясували в результаті опитування, що в південній частині проживають не тисяча, а майже 3,5 тис. біженців, у тому числі 300 дітей.

Влада пропонує мігрантам переселитися в спеціально обладнані житлові модулі, розташовані недалеко від "Джунглів". Також вони можуть оселитися в одному з 100 центрів для біженців.

Правозахисники стверджують, що переселення мігрантів порушить їх права, оскільки пропоновані на новому місці умови набагато гірші. Також вони виступають проти розселення табору в зимову пору року.

За останні два роки кількість мігрантів у "Джунглях" зросла вдвічі. Табір перетворився на міні-місто, на його території є ресторан, театр, релігійні установи та магазини.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter