Сенат США схвалив законопроект про допомогу Україні / фото ua.depositphotos.com

Сенат США схвалив пакет допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню в розмірі 95,2 млрд доларів. З них понад 60 млрд доларів передбачено для України. 

Як стало відомо з трансляції засідання, законодавці схвалили цей пакет переважною більшістю голосів. Так, голоси "за" віддали 79 сенаторів, "проти" висловилися 18.

Наступним кроком має стати передача цього документу на підпис американському президенту Джо Байдену. 

Відео дня

Оновлено: Президент США Джо Байден підпише пакет законопроектів про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню 24 квітня, щоб відновити постачання озброєнь Києву цього тижня, йдеться у заяві на сайті Білого дому.

Допомога Україні від США

Нагадаємо, що в суботу, 20 квітня 2024 року, Палата представників США проголосувала за схвалення допомоги Україні – з американського бюджету на це виділять 60,84 мільярда доларів.

Ці кошти розподілять за кількома напрямками. Премʼєр-міністр України Денис Шмигаль розповів, що 49,9 млрд доларів підуть на оборонні видатки, 7,8 млрд доларів – потенційна бюджетна підтримка, 1,57 млрд доларів – економічна допомога. Ще 400 млн доларів – кошти на захист кордонів та гуманітарне розмінування.

Варто зазначити, що того ж дня Палата представників США проголосувала за ухвалення акту про можливість конфіскації суверенних активів РФ на користь України.

Вас також можуть зацікавити новини: