Інтерв'ю

"Голландці нам на екскурсіях розповідають про судна на сонячних батареях, а ми їм показуємо дніпровські шлюзи в аварійному стані і секретні технології шлюзування за допомогою спінінга..."

"Прийняття закону про водний транспорт дозволить в найближчі 3-4 роки збільшити вантажоперевезення річками до 30 мільйонів тон на рік з прямим економічним річним ефектом для держави в 13-16 мільярдів гривень".

"Переорієнтувавши великогабаритні вантажі на річку, ми значно розвантажимо наші дороги. Наприклад, дві баржі зможуть замінити 250 фур".

читати далі
У нас немає такої кількості ендорфіну, щоб зробити Майдан, як у вас в 2014 році. Ну, не зможемо ми. Не хочемо смертей, хоча розуміємо, що перехід від диктатури до демократії – жертви і кров

"Влада Лукашенко тримається на страху. «Якщо не я, то ніхто» - головний меседж на цих виборах. Але масові затримання вже не діють"

"Страх є, але він не впливає на те, як розвивається протест. Якщо влада буде продовжувати так само, її просто утрамбують"

читати далі
ЗНО з математики має бути обов’язковим. Але цього іспиту недостатньо, щоб суттєво вплинути на ситуацію з рівнем математичної освіти

Математика потрібна для розвитку мислення. Навичка робити формальні логічні висновки в геометрії буде ключовою, наприклад, в далекій від математики дисципліні - праві

Математика цікава та прекрасна. Але складна. Вона як «тетріс» - без попередніх знань неможливо опанувати нову тему

читати далі
Після інституту ти нікому не потрібен... поки не відростив волосся грав лише бандитів та охоронців "Ашану"

"Поки не відростив волосся, грав лише бандитів та охоронців"

"Хотів би переграти всіх українських героїв – Северина Наливайка, Івана Богуна, а ще - маніяка, людину з порушеннями психіки"

читати далі
"Білоруси повинні мати можливість визначати свій шлях без погроз, насильства і втручання з боку своїх могутніх сусідів"

"На сьогодні в Білорусі були затримані сім тисяч осіб. Всіх незаконно ув'язнених, в тому числі громадянина США Віталія Шклярова, необхідно звільнити"

"Лукашенко за сприяння ОБСЄ має почати діалог з Координаційною радою. Потрібно покласти край ситуації, що склалася"

читати далі
 Хворійте"

"Пропаганду противників щеплень необхідно забороняти. Людина може мати право не вакцинувати себе і своїх дітей, але не має права це пропагувати"

"Люди не бачать смертей від інфекційних хвороб, тому не розуміють, навіщо щеплення. Але вакцинація запобігає трьом мільйонам смертей щорічно"

читати далі
 «Розбирайся сам»

"Часто дитина приймає рішення нападати на інших, якщо стикається з фізичним або емоційним насильством в сім'ї"

"Якщо дитина потрапляє під буллінг, вона не може розібратися без дорослих, у неї немає ще сили протистояти великій групі людей"

читати далі
Наскільки це можливо, треба дітей вчити очно, офлайн. Для початкової школи дистанційне навчання взагалі неприйнятне

"Я категоричний противник того, щоб батьки якось персоніфіковано допомагали школі. Це надає підстави для булінгу"

"Діти, які навчаються в маленькому класі на п’ять дітей, отримують набагато гіршу освіту, ніж ті, які навчаються в класах, де, наприклад, двадцять п’ять дітей"

читати далі
яких потреб, окрім питного водоспоживання"

"До змін клімату треба адаптуватися вже сьогодні. А екологічну проблему розглядати через призму економіки"

"В майбутньому, окрім дефіциту води, будемо відчувати потребу в зростанні обсягів енергії, потрібної для забезпечення зростаючого попиту на воду, її очищення та транспортування"

читати далі
 мою репутацію

"Одеса повинна стати містом з "якорями", які будуть "говорити": тут кльово працювати і добре відпочивати, тут прекрасні університети, смачна їжа, класні театри ... І я буду максимально робити все, щоб це сталося"

"Зроблю "прозору" мерію, щоб кожна людина могла зайти на сайт міста і подивитися статті витрат, рух грошей, конкретні кошториси"

читати далі
 це найпопулярніше хобі у світі. А паперові книжки – розваги, які не передбачають спілкування з купою людей

"Після повернення від читача кожна книжка два тижні перебуває в ізоляції, як людина, повернувшись з-за кордону"

"Хороший читач в моєму уявленні - це той, хто читає з радістю. Байдуже, читає він один абзац на місяць, чи «ковтає» десять книжок. Мірятися можна тільки задоволенням, яке отримуєш"

читати далі
добровольців, нам вдавалось врятувати тяжкопоранених більше, ніж медикам США в Іраці

"Офіцери з бойовим досвідом російсько-української війни повинні були стати елітою армії. Але вони йдуть. Бойові офіцери не вірять в армію і її перспективи. Це найстрашніше"

"На фронті загинуло понад 150 медиків. Але точну кількість ми не знаємо, адже добровольців не рахують"

читати далі
початківцям створіть культ. Чим більше божевільних залучите, тим краще

Певною мірою, мій роман - роман-застереження. Хочу, щоб люди задумалися про свої вчинки, про відносини, не втратили себе серед багатогранності нових технологій. Первинне - це ти сам

"Дилер реальності" роман не антирелігійний. Він не виступає проти віри і навіть проти релігії. Він виступає проти релігійних інститутів

читати далі
У деяких школах на гаманці батьків намагаються перекласти покупки антисептиків, серветок, рукавичок... такий собі "пакет на боротьбу з COVID"

"Шкільна форма - болюче питання. Важливо пам'ятати, що не пускати дитину в школу, якщо він одягнений не так, як хочеться вчителям, - злочин"

"У школах ми постійно чуємо: "Це потрібно для ваших дітей". Під час карантину деякі навчальні заклади продовжували збирати кошти, придумуючи якісь дурниці, на що вони потрібні"

читати далі
Лукашенко може залишатися президентом доти, доки він буде влаштовувати Путіна

В Росії найбільше шансів змінити Путіна, якщо політичні еліти, які його оточують, знайдуть йому заміну, і якщо ця зміна буде адекватна

Заміна Лукашенка не означатиме набуття Білоруссю суверенності. Білорусь є настільки близькою до входження до складу Російської Федерації, що жоден інший лідер протистояти впливу і тиску Москви навряд чи довго зможе

читати далі
Великий герб мають лише колишні імперії. Україні він не потрібен

"Багато хто хотів би своїм коштом демонтувати радянський герб з Батьківщини-матері. Щоб потім про них згадували, що саме вони допомогли його позбутися"

"Щорс на бульварі Шевченка - пам’ятник монументального мистецтва. Демонтувати його складно. Але є ідея переробити на такого собі «темного вершника»"

читати далі
Шкода, що Іловайськ сприймають як трагедію. Це був справжній героїзм. Ми протидіяли в рази більшій армії, але у нас було бажання нищити тих, хто прийшов на нашу землю

"Треба просто визнати: ворог – Росія. Війська РФ зайшли в Україну під білими прапорами і воювали під ними. Вони повинні відповісти за те, що сталося в Іловайську"

"До Іловайська я ніколи не був в оточенні. Я не був на війні. Досвіду немає, а треба приймати рішення, від них залежала доля інших"

читати далі
"Майже 50% нашого суспільства не вбачають у зґвалтуванні нічого протиправного. Бо незгода жінки не вважається проблемою"

"Суди перевантажені справами про домашнє насильство, і ці справи часто відкладають. А поки судовий розгляд триває роками, постраждалі продовжують жити зі страхом"

"За півроку кількість повідомлень на лінію «102» про домашнє насильство зросла на сорок відсотків. Але, на жаль, часто доведена до відчаю жінка телефонує в поліцію, але вони не приїздять на виклик"

читати далі
Якщо людина весь час перебуває в стресі, у напрузі, в поспіху, виконує багато завдань, потрібно дозволяти собі полінуватися і отримати від цього задоволення

"Перфекціоніст хоче відразу проковтнути слона, не готовий розмінюватися на шматочки, але боїться неуспіху, зробити помилку. Ці страхи породжують прокрастинацію"

"З точки зору психології, лінь - прекрасний симптом, який допомагає людині задуматися, що з нею відбувається"

читати далі
му році деякі політики втратять владу, хоча почувають себе впевнено у своїх кріслах

"Головну свою місію Зеленський вже виконав. Але після нього багато чого доведеться впорядковувати більш зрілим і досвідченим політикам"

"В кінці 2020 року настане період якісних життєвих змін. Головне, не стояти на місці і розвиватися, опановувати новий досвід, напрацьовувати нові навички"

читати далі
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

+
Погоджуюся
Продовжуючи переглядати www.unian.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся c Політикою конфіденційності