Тимошенко хоче очистити обидві столиці від «таких мерів»

12:59, 28 серпня 2007
Харьків
0 0

Юлія Тимошенко виступає за зміну міського голови Києва Леоніда Черновецького та мера столиці Слобожанщини Харкова Михайла Добкіна. Лідер БЮТ вважає, що процедура зміни мерів обох столиць займе 2-3 місяці…

Лідер виборчого блоку БЮТ Юлія ТИМОШЕНКО виступає за зміну міського голови Києва Леоніда ЧЕРНОВЕЦЬКОГО та мера столиці Слобожанщини Харкова Михайла ДОБКІНА.

Як повідомляє сайт «Мережа екстреного повідомлення» з посиланням на «Объектив-новости» та телеканал АТВ/К, про це заявила Ю.ТИМОШЕНКО у виступі перед виборцями Луганської області.

«Знаєте, для всіх таких мерів, як ДОБКІН і ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ, є тільки один рецепт. Потрібно приводити нову Верховну раду. Нова Верховна рада, там, де є більшість, може оголошувати дострокові вибори мерів. І там ми дуже серйозно «почистимо» країну від мерів, які себе скомпрометували і займаються махінаціями з землею, які корумповані до мозку кісток», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО. 

Вона вважає, що процедура зміни мерів обох столиць займе 2-3 місяці.

«І буквально, ну скільки там? Два-три місяці потрібно щоб почистити від мерів, які не приймають громаду України», - зазначила лідер БЮТ.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter