этот материал доступен на русском

Стрілець: повна характеристика знака Зодіаку

08:05, 09 листопада 2019
Астрологія
8746 0
Характеристика знака Зодіаку Стрілець / moy-goroskop.ru

Це чоловічий знак, його стихія – вогонь, а символ – кентавр. Цьому знаку благоволить планета Юпітер – господар і охоронець. Камені: гранат, рубін і сапфір.

Основні риси характеру, які відрізняють його від інших, – волелюбність і чесність. Найбільше Стрілець цінує незалежність. Він енергійний і відвертий.

Характеристика Стрільця

Стрілець володіє яскраво вираженими лідерськими якостями та почуттям справедливості, він постійно займається самоосвітою, енергійний і захоплений ідеєю змінити світ на краще. Все життя Стрілець прагне до самореалізації та високої оцінки своєї роботи.

Читайте такожГороскоп 2020: астрологи розповіли, що на нас чекає у рік ЩураСтрілець – цілеспрямований знак, він успішний і багатогранний. Зазвичай у Стрільців кілька спеціальностей, широкий спектр інтересів і ділових зв'язків.

Стрільці по натурі прямолінійні, ніколи не приховують свою думку, висловлюючи її відкрито, що іноді може бути неправильно сприйнято оточуючими. Нерідко їх вважають грубими та невихованими.

Стрільці стрімкі й нестримні, непосидючі та непостійні, вічні двигуни та генератори ідей. Найжахливіше для них – одноманітність і нудьга. Вони легко захоплюються новими інтересами та можуть впасти у меланхолію або навіть в депресію, якщо хтось буде обмежувати їхню свободу. У компанії дотепно жартують і ніколи не залишається непоміченими.

Риси характеру Стрільця / ezoport.ru

Добре серце і щире ставлення до людей у Стрільця не відняти, але його часто губить зайва імпульсивність. Цей вогненний знак іноді зачіпає чужі інтереси та, навіть намагаючись їх захистити, нерідко стикається з нерозумінням.

Чоловік Стрілець

Чоловіки-Стрільці – енергійні, товариські, веселі, щедрі. Вони користуються увагою громадськості, оскільки завжди заводять цікаві розмови. Мають воістину рідкісним везінням.

Читайте такожАстрологи назвали найуспішніші знаки ЗодіакуВ професійній сфері Стрільці амбітні та ініціативні, ставлять цілі й досягають їх, незалежно від того, яку кількість перепон для цього необхідно подолати.

Стрільці дуже привабливі, чарівні та користуються успіхом у представниць протилежної статі. Коли Стрілець закоханий, для нього не існує нічого неможливого, щоб виконати бажання своєї коханої.

Представники цього знаку напористі, а часом навіть агресивні, на шляху до мети їх не може зупинити ніщо. Стосунки з таким чоловіком яскраві та емоційні, однак, його практично неможливо втримати на місці або зв'язати якимись зобов'язаннями.

Жінка Стрілець

Представниці цього знаку дуже комунікабельні та надмірно активні. Вони здатні гори зрушити на шляху до поставлених завдань. Ці творчі, кипучі натури зберігають молодість до похилих років.

Вони люблять перебувати в центрі уваги та не вміють приховувати свої емоції. Нерідко жінки-Стрільці без сорому плачуть, а якщо сміються, то заражають своїм позитивом усіх оточуючих.

Практично неможливі ситуації, у яких жінка-Стрілець впадає в смуток. Вона завжди знає, що і як їй робити, не терпить критику, але сама часто різко висловлюється.

Серед їхніх переваг – прагнення справляти позитивне враження, лідерські якості, невичерпний оптимізм, схильність до самопізнання і розвитку. А ось недоліком може вважатися зайва прямолінійність. Жартом або фразою жінка-Стрілець може образити співрозмовника, сама того не бажаючи.

Опис характеру чоловіка та жінки Стрільця / goroskop.guru

У стосунках жінки-Стрільці потребують партнера, який захопить їхній розум, буде займати значне місце в суспільстві чи просто талановитою в чому завгодно. Сімейне життя для них річ серйозна, але вони не завжди вміють зробити його гармонійним. Жага нових вражень часто відводить їх від сімейного вогнища.

Дитина Стрілець

Не найслухняніша та спокійна дитина. Це надзвичайно активні, допитливі та товариські діти. Вони звичайно незграбні та водночас рухливі, тому вони вічно ходять у шишках і синцях.

Читайте такожАстролог назвавши щасливчиків 2020 року серед знаків ЗодіакуЦі веселі, життєрадісні діти люблять бути в центрі уваги. Вони не можуть всидіти на місці ні хвилини, вражаючи всіх своєю невгамовністю.

Вміють приймати самовпевнений, заступницький і поблажливий вигляд, іноді виглядають старше своїх років, не соромляться при спілкуванні з дорослими.

Дітям-Стрільцям властива вроджена чесність і правдивість. Батьки Стрільця повинні пам'ятати, що ці діти не прощають брехні оточуючих, навіть якщо це їх власні батьки. Разом з тим виховувати цих дітей легше, ніж інших, бо дитина не вміє брехати.

Сумісність з іншими знаками

Найбільш вдалими у Стрільців можуть бути стосунки з представниками вогняних знаків – Левами та Овнами. Вони зможуть співіснувати на рівних, не пригнічуючи свободу один одного.

Сумісність Стрільця з іншими знаками / v-kosmose.com

Досить міцним у Стрільців вийде союз із Вагами та Водолієм, а також з Рибами й Дівами, з якими у них буде можливість проявити свої лідерські якості.

Середня сумісність у Стрільців з Козерогом і Скорпіоном, який завжди й у всьому хоче бути кращим. А ось невдалими для Стрільців можуть вийти стосунки з Близнюками та Раком.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter