Ілюстрація / REUTERS

Учасник шоу "Битва екстрасенсів" Сергій Кобзар розповів, коли зупиниться пандемія коронавірусу в Україні та світі, а також повідав, на який період припаде пік захворюваності COVID-19.

Так, за словами екстрасенса, пік інфекції в нашій країні припаде вже на травень, а спад хвороби відбудеться влітку. Крім того, вже зовсім скоро повинна з'явитися вакцина від COVID-19.

Читайте такожПовня 8 квітня: у чому її особливість і як вона вплине на знаки Зодіаку

"Я вважаю, що в цьому році вона буде винайдена, але я переглядав по картах і випадає, що буде кілька етапів. Вакцина буде вдосконалюватися протягом цього року", - каже Кобзар в ефірі програми "Зірковий шлях" на каналі "Україна".

І крім коронавірусу на нас чекає боротьба з економічною кризою. Але екстрасенс підбадьорює: українці хоч і постраждають, вони швидше інших оговтаються від цього стану.

"Є дуже велика ймовірність того, що ця ситуація, яка склалася, відкине нас в період, який був у 90-тобто Це стосується і економіки, і інфляції, і криміналу. Але з цього стану українці вийдуть набагато швидше, ніж інші нації і країни. Чому саме так? Тому що українці - працьовитий народ", - зауважив він.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram