Астролог назвала дату, коли Україну чекають кардинальні зміни / Фото - depositphotos.com

Відомий астролог Валентина Віттрок стверджує, що в кінці липня і на початку серпня українцям слід бути максимально обережними - буде підвищена небезпека. Однак саме серпень принесе кардинальні зміни в нинішній ситуації. Про це експерт повідомила на своїй сторінці в Facebook

"Плутон для 4-го будинку (це будинок Батьківщини, землі, нерухомості) може означати руйнування, військові дії, але також кардинальні зміни, ремонт. Взагалі, Уран заходить в будинок Батьківщини України на кілька років, це може означати переформатування країни, наприклад створення нової Союзної держави - Польща/ Україна/ Литва. Тобто в наступні роки може виникнути нова держава на основі особистих свобод з Національною самоідентифікацією, також цілком ймовірно входження в Євросоюз і зміна грошей - перехід на Євро", - стверджує Віттрок. 

"На початку серпня спантеличує квадрат натального Плутона до транзитного Сатурну який стоїть на Місяці (душа українського народу) в натальній карті України. Тяжкий тягар розрухи, кармічні уроки, щось йде в небуття як віджилий матеріал. Смерть і трансформація, на жаль, мають місце. Однак транзит білого місяця у Водолії на Місяці України також потрібно враховувати як роботу ангела-хранителя", - резюмувала Валентина. 

Нагадаємо, астролог Віттрок назвала тимчасові рамки підвищеної небезпеки в Україні.

Вас також можуть зацікавити новини: