Ваги ризикують сильно постраждати через свою безпечність / фото ua.depositphotos.com

Перші вихідні лютого принесуть чимало неприємностей для представників двох знаків Зодіаку. Справжні урагани зі скандалів та сліз обрушаться на них. Кому варто чекати на біду і готуватися до неприємностей - читайте нижче.

Близнюки

Астрологи вважають, що у Близнюків почалася чорна смуга. На жаль, цьому знаку Зодіаку варто чекати на проблеми. Ваші стосунки з друзями та колегами можуть сильно зіпсуватися. Однак ви зможете все виправити, якщо навчитеся слухати оточуючих і не сперечатися через дрібниці.

На думку астрологів, Близнюки можуть уникнути багатьох проблем, якщо прислухаються до порад оточуючих і стануть трохи добрішими. Попрацюйте над собою і смуга невдач відступить.

Відео дня

Терези

Терези ризикують сильно постраждати через свою безпечність. Ви звикли відкладати важливі справи в довгий ящик, перекладати обов'язки на інших і ухилятися від відповідальності. Астрологи попереджають, що все це може обернутися грандіозним крахом всієї вашої репутації.

Щоб уникнути скандалів і неприємностей, Терезам потрібно задобрити долю. Проаналізуйте свої вчинки, усвідомте помилки і спробуйте допомогти тим, хто потребує підтримки.

Раніше астрологи розповіли, що два знаки Зодіаку зустрінуть справжнє кохання до кінця тижня.

Вас також можуть зацікавити новини: