Гороскоп на січень 2022 для Терезів / depositphotos.com

Новий рік 2022 почнеться для представників повітряного знака добре. Найкраще, що ви можете зробити - це зайнятися домашніми справами і зміцнити взаємини з сім'єю. Направте свою енергію в мирне русло і пропрацюйте всі можливі конфлікти в родині, якщо вони є.

Гороскоп кар'єри на січень 2022

Намагайтеся не сваритися з колегами / ua.depositphotos.com

Астрологи стверджують, що в плані роботі Терези можуть зіткнутися з низкою проблем. Саме тому серйозних планів краще не будувати, а ось творчі амбіції реалізувати можна. Проте, не поспішайте розповідати про це оточуючим - дочекайтеся більш сприятливого моменту.

Перші дві декади січня виявляться вельми напруженими, так що постарайтеся не вступати в конфлікти. Будь-яка сварка на роботі може негативно відбитися на вашому майбутньому.

В кінці місяця Терези будуть перебувати під позитивним впливом планет. Цей період вдалий для реалізації творчих ідей, участі в цікавих проектах. Багато представників знака зрозуміють, чим би вони хотіли займатися і знайдуть роботу, що приносить не тільки прибуток, але і задоволення.

Гороскоп кохання на січень 2022

Приділяйте більше часу родичам / depositphotos.com

Самотні представники знака цілком можуть зустріти хорошу людину. Вам буде весело і комфортно, але в серйозні відносини навряд чи цей роман переросте. Зірки не радять вибирати весільну сукню і складати список гостей - партнер, швидше за все, вас розчарує.

Читайте такожАстрологи назвали три знаки Зодіаку, яким дуже пощастити в 2022Терези, які вже перебувають у відносинах, будуть цілком поглинені заняттями домашніми. Перестановка, придбання нових речей або спільне приготування вечері - справи, які стануть звичайними для вашої родини. Якщо ви відчуєте якийсь холод від партнера - не лякайтеся і не висловлюйте претензій, краще спокійно обговоріть все, що турбує.

Сімейним Терезам потрібно в січні з'їздити до родичів. Більше спілкуйтеся з батьками і дітьми, влаштовуйте домашні посиденьки. Не відмовляйте в допомозі, якщо їм що-небудь потрібно - тісний взаємозв'язок допоможе зміцнити взаємини.

Гороскоп здоров'я на січень 2022

Частіше гуляйте на свіжому повітрі / Фото: depositphotos

Протягом перших двох декад місяця імунітет не буде сильним, тому зірки рекомендують берегти себе від застуд і переохолоджень. Приймайте вітаміни, висипайтеся, частіше дихайте свіжим повітрям і, звичайно ж, уникайте стресів.

При наявності хронічних захворювань відразу звертайтеся до лікаря, не займайтеся самолікуванням. Астрологи радять пройти загальне обстеження, щоб мати уявлення про стан організму.

Також намагайтеся більше рухатися - гуляти на свіжому повітрі або займатися гімнастикою. Надмірні навантаження заборонені, інакше великий ризик отримати травму або перетрудитися, що негативно позначиться на фізичному та емоційному стані.

Вас також можуть зацікавити новини: