Китайський гороскоп на липень / фото ua.depositphotos.com

Китайський гороскоп поєднує в собі вікову східну мудрість і сучасні знання. У цьому гороскопі знак зодіаку визначають за роком народження людини. УНІАН підготував поради та застереження на липень для кожного східного знаку.

Щур

Липень буде для вас складним у сфері спілкування і дружби. Можливі часті сварки з близькими і конфлікти через дрібниці. Тримайте себе в руках і не виливайте негатив на близьких людей.

Бик

Ви гостро потребуєте відпочинку і позитивних емоцій. Навіть під час війни важливо піклуватися про себе. Радуйте себе приємними дрібницями, смачною їжею і спілкуванням з приємними людьми. Займіться своїми хобі. Тоді до кінця липня ви будете почувати себе набагато краще.

Тигр

Гороскоп радить вам проводити більше часу зі своєю сім'єю. Представникам знака, у яких є діти, потрібно знайти час на спільне проведення часу зі своїм чадом. Це не тільки поліпшить ваші відносини з дитиною, але і створить довірчі відносини між вами.

Кролик

Бережіть своє здоров'я в липні. У цьому місяці у вас буде ослаблений імунітет, тому ризик захворіти підвищиться. А якщо при цьому неправильно харчуватися, багато нервувати і мало відпочивати, то захворювання посилиться.

Дракон

Не звинувачуйте себе за те, вам не вдається робити повсякденні речі і виконувати поставлені завдання. Ви переживаєте важкі часи. Будьте морально готові до того, що більшість ваших планів не збудуться, і не ставте на липень великих цілей.

Змія

У липні вам знадобляться впевненість в собі і навіть деяка впертість. Навколишні і близькі люди часто будуть намагатися маніпулювати вами і змушувати відчувати провину. Не піддавайтеся на провокації і не беріть на себе чужу відповідальність. 

Кінь

Місяць буде складним у фінансовому плані. Постарайтеся відмовитися від великих витрат і не влазьте в борги. Однак місяць буде вдалим для творчості, хобі та навчання.

Коза

У липні ви будете переповнені енергією і натхненням. Можливо вам захочеться допомогти комусь, але перш за все займіться своїми справами. Доробіть незакінчені справи, займіться своїм здоров'ям і киньте шкідливі звички.

Мавпа

У липні ви часто будете мріяти про тишу і спокій. Ви помітите, що вам дуже комфортно наодинці, а спілкування почне вас втомлювати. Якщо вам хочеться проводити вільний час на самоті - не чиніть опір цьому бажанню.

Півень

Присвятіть цей місяць спілкуванню з близькими. Дізнайтеся щось нове про старих друзів, зберіться разом з родичами або колегами, більше спілкуйтеся з батьками. Попросіть пробачення у тих, кого ви образили, і ви будете почувати себе набагато краще.

Собака

Зараз не найкращий місяць для того, щоб копатися в своєму минулому, звинувачувати себе за помилки або згадувати старі образи. Майбутнє приготувало вам багато випробувань, і краще подбати про нього. Рекомендується зайнятися своїм здоров'ям. При необхідності пройдіть обстеження організму.

Свиня

Гороскоп обіцяє вам яскравий і наповнений подіями місяць. У липні вас може чекати дуже важлива пропозиція або знайомство. Гороскоп попереджає вас, що найбільш руйнівні почуття для вас в цьому місяці - це заздрість і ревнощі. Навчіться радіти чужим успіхам, а не невдачам.

Вас також можуть зацікавити новини: