Кого чекає розрив у стосунках / ostrnum.com

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які зіткнуться з випробуваннями вже в 2022 році. І якщо в кар'єрі у них все буде добре, то ось особисте життя дасть тріщину.

Овен

Овни настільки зациклені на собі, що часом не звертають уваги на партнера. Це загрожує тим, що ваша друга половинка захоче більше уваги і ласки, і таки знайде все це "на стороні". Тому ви ризикуєте або втратити свою кохану людину, або доведеться за неї боротися з суперником.

Читайте такожНевдахи грудня: які знаки Зодіаку доля випробує на міцністьКозоріг

Ви завжди віддаєте перевагу роботі, а не особистому життю. Ваш партнер може відчувати себе самотнім. Через нерозуміння ваших почуттів у вас можуть виникати конфлікти. В результаті ви можете розлучитися. Подумайте, чи важливо вам зберегти ці стосунки і зробіть перший крок. Проявіть свою наполегливість і поверніть довіру своєї другої половинки.

Терези

Ваша легковажність і любов піддаватися емоціям може зіграти злий жарт у стосунках з партнером. Людям не завжди приємно спостерігати за тим, як ви з кимось фліртуєте. Вам пора вже навчитися думати розумом і дивитися в майбутнє.

Нагадаємо, на трьох знаків Зодіаку чекають кардинальні зміни в грудні.

Вас також можуть зацікавити новини: