Три знаки Зодіаку потраплять в авантюру / фото shutterstock

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, на яких чекають пригоди вже в перший місяць зими. Однак експерти застерігають, що ходити по тонкому льоду - небезпечно.

Овен

Вас так і тягне на пригоди, але не всі вони закінчуються добром. Тому перш ніж вляпатися в якусь сумнівну історію, краще сто разів подумайте. Спрямуйте свою енергію, наприклад, на ексримальний вид спорту. Так ви зможете не тільки хороші враження отримати і підвищити рівень адреналіну в своєму організмі, але і зарядитися на весь рік.

Телець

У житті Тельців може виникнути ситуація, в яку вони зануряться з головою. Однак там не все так чисто. Астрологи попереджають, що незабаром доля поставить вас перед вибором, всидіти на двох стільцях не вийде. Тому підходьте до всього з розумом і не піддавайтеся спокусам. Вони можуть обернутися для вас катастрофою.

Відео дня

Скорпіон

У вас може виникнути роман, що нагадує емоційні гойдалки. Щоб уникнути негативних наслідків і подальшої депресії, вам варто правильно розставити пріоритети і цілі на наступний рік. Подумайте над тим, що для вас дійсно важливо, і вибирайте в партнери людину, яка відповідає вашому уявленню.

Нагадаємо, астролог Влад Росс розкрив "кровожерні" плани Путіна на грудень.

Вас також можуть зацікавити новини: