Риби - дуже непрості особистості / фото ua.depositphotos.com

Будь-якій жінці приємні знаки уваги. Однак деякі представниці прекрасної статі більш вимогливі, ніж інші, і догодити їм практично неможливо.

Про це пише "Клубер".

Риби

Риби - дуже непрості особистості і самі «недисципліновані» серед усіх жінок. Вони холодні, розважливі, самозакохані і вимогливі люди. Рибам подобається грати зі своїми шанувальниками, як кішка грає з мишкою. Це їх улюблене заняття.

Читайте такожАстролог склала гороскоп на тиждень 1-7 березняТерези

Обранець жінок-Терезів повинен володіти цілим рядом необхідних якостей: освіченістю, хорошими фізичними даними, розвиненим почуттям прекрасного і харизмою. Чоловікові, який бажає зачарувати ваги, потрібно мати яскраву родзинку і чимось відрізнятися від всіх інших претендентів.

Близнюки

Нервовим Близнюкам дістається бронза. Ця жінка готова до серйозних стосунків тільки в тому випадку, якщо дійсно захопилася чоловіком. А зачарувати її можна розмовами на цікаві теми. Їй потрібен красномовний залицяльник, що не гидує в своїх історіях сарказмом, цинізмом і чорним гумором. Тільки так він може показати цій жінці, що досить хороший для неї.

Водолій

Ці дами дійсно люблять ходити на побачення, в театри, гуляти і сміятися над жартами. І все це абсолютно щиро без найменшого натяку на брехню. Однак вони ні за що не стануть спати з чоловіком, поки він не завоює їх довіру.

Козеріг

Козерогам потрібні серйозні відносини на кшталт»жили вони довго і щасливо і померли в один день". Тому претенденту на серце цієї дівчини доведеться докласти масу зусиль, щоб довести їй свою відданість. 

Вас також можуть зацікавити інші новини астрології:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram