День моряка 2024 - Україна / УНІАН

25 червня у всьому світі вшановують людей, які значну частину життя проводять у відкритому морі. Міжнародний день моряка було засновано у 2010 у Мілані. Українські мореплавці також мають окреме професійне свято в першу неділю липня (у 2024 році - 7 липня).

Робота на флоті важлива і небезпечна, особливо під час повномасштабної війни, коли у морях часто трапляються міни. У День моряка 25 червня привітайте рідних та друзів, причетних до цієї професії. Наші привітання та авторські картинки точно сподобаються близьким.

З Днем моряка - листівки та найкращі привітання

Хоч ти в морі, хоч на суші,

Відео дня

Щасливим будь, моряк, завжди!

Подорож усю подужай,

Й відпочивай хоч іноді!

У цей день тобі бажаю

В радості купатись,

В плаванні до Землі краю

На плаву триматись!

***

Ти бачив дуже багато вод,

Не раз життям ризикував,

Ти річки борознив, моря,

І про дім рідний не забував.

І я поспішаю тебе привітати,

З прекрасним святом твоїм,

Бажаю щастя і здоров’я,

Щоб світ ти незабаром підкорив!

***

Зі святом тебе, моряку! Нехай і на борту, і на суші тобі завжди щастить, сім'я завжди підтримує, а погода у морі завжди буде ідеальною! Щастя, везіння, відмінного здоров'я та надійних товаришів!

***

Бажаю життя без шторму, почуттів без штилю, здоров'я міцного, як якір. Нехай хвилі щастя в сонячну погоду несуть життя з посмішкою, а корабель життя ніколи не зустрінеться зі скелями.

***

З Міжнародним днем ​​моряка! Бажаю штилю в дорозі та шторму емоцій у житті. Нехай на борту завжди панує порядок, а вдома чекають кохання та затишок. Успіхів, благополуччя та впевненості у кожному дні!

***

Бути моряком - це твоє покликання. Тому я бажаю тобі завжди з радістю ходити в море та виконувати свій обов'язок. Нехай тобі підкоряються всі моря та океани, а кар'єра йде лише вгору! Бажаю міцного здоров'я, багато сил, енергії, а також море радісних подій та цілий океан щастя!

***

Вітаю з Міжнародним Днем моряка і бажаю йти у плавання з надією, а повертатися з тріумфом, плавати морем з відвагою, а землею ходити з любов'ю. Бажаю здоров'я та глибокого щастя, як блакитні простори та морські глибини!

***

Бажаю, щоб твоє життя не штормило, не гойдало, на било об скелі і не кидало на мілину. Нехай кожне плавання буде вдалим, тихим, розміреним і радує легким бризом щастя та благополуччя.

З Днем моряка листівки / картинка УНІАН
День моряка Україна / картинка УНІАН
День моряка 2024 Україна / картинка УНІАН
Вітання з Днем моряка / картинка УНІАН
День моряка Україна 2024 / картинка УНІАН

Вас також можуть зацікавити новини: