День податківця 2022 / фото korupciya.com

День працівника податкової служби українці відзначають 2 липня. Робота податківців надзвичайно важлива, адже вони допомагають вести бізнес в Україні і стежать за правильним розподілом податків. Під час війни їхня робота стала ще більш відповідальною, адже підтримувати економіку та наповнювати казну податками зараз важливо, як ніколи.

День податківця: історія свята

Податкова служба України існує ще з 1990 року, але довгий час її працівники не мали професійного свята. У 2000 році Леонід Кучма заснував День податківця, датою якого було обрано 30 жовтня. Однак наступний президент Віктор Ющенко скасував указ про це свято і встановив День працівника податкової служби 2 липня.

У цю дату працівники податкової служби отримують нагороди і премії від начальства, влаштовують корпоративи і приймають поздоровлення від близьких.

День податківця 2022: привітання та листівки

Нелегка ваша робота:

Тут - перевірки, там - обліки.

Так дозвольте побажати:

У кожній справі рахунок свій знати!

Нехай робота в радість буде,

І ніде нехай не убуде.

Перевіряйте, процвітайте

І всюди все встигайте!

***

Що побажати працівникам таким,

Що за свою країну у вогонь і воду?

За їх віддачу і трудоголізм

Зарплат бажаю вище рік від року!

***

Вітаю з Днем працівника податкових органів України! Бажаю безсумнівної удачі і успіхів на роботі, стабільної діяльності і великої поваги, вірних рішень і блискучих перспектив в житті, особистого щастя, достатку і любові.

***

Вітаємо з Днем працівників податкових органів України! Бажаємо пильності, посидючості, спокою, злагодженості і легкості в роботі! Перспектив, досягнень і високих показників. Прозорої звітності, зрозумілої структурованості та щедрої оплати праці!

***

У День працівника податкових органів України від душі побажати хочу успішної діяльності та особистих досягнень, чіткого контролю і вдалих перевірок, вірних рішень і великої поваги, особистого добробуту і щастя душі.

***

Вітаю з Днем працівника податкових органів України і бажаю непильної роботи без нервів і чвар, високих результатів діяльності і успіху в будь-якому напрямку, бажаю в житті не забувати брати податки з Фортуни і відраховувати їх на особистий успіх.

***

У цей день побажаємо нашим славним податківцям уважних, доброзичливих і добропорядних платників податків. Нехай у вашій роботі панує взаєморозуміння і взаємна повага з колегами і підприємцями. Зі святом!

***

Шановні податківці! Вітаю з професійним святом - Днем працівника Державної податкової служби України! У цей святковий день бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя і благополуччя, здійснення всіх мрій і бажань, творчого натхнення в нашій нелегкій праці, професійної досконалості і впевненості в завтрашньому дні.

З днем податківця України / фото fresh-cards.ru
З днем податківця України / фото fresh-cards.ru
З днем податківця України / фото fresh-cards.ru
З днем податківця України / фото fresh-cards.ru
З днем податківця України / фото fresh-cards.ru
З днем податківця України / фото fresh-cards.ru
З днем працівника податкової 2022 / фото bipbap.ru

Вас також можуть зацікавити новини: