Молитва на Медовий Спас / фото ua.depositphotos.com

14 серпня віруючі відзначають Медовий Спас - одне з головних християнських свят цього місяця. У цю дату можна прочитати сильну молитву, яка захищає від хвороб і неприємностей. Читати молитву можна як в церкві, так і вдома. Головне мати чисті помисли і всією душею вірити, що вашу молитву обов'язково почують на небесах.

Раніше УНІАН публікував молитви за воїнів України, які оберігають наших військових на полі бою.

Тропар на Медовий Спас

З висоти зійшов Ти, милосердний, благоволив перебувати три дні в гробі, щоб нас звільнити від пристрастей, - життя і воскресіння наше, Господи, слава Тобі! 

Відео дня

Повставши з гробу, померлих ти спорудив, і Адама воскресив, і Єва радіє про твоє воскресіння, і межі світу торжествують про твоє повстання з мертвих, многомилостивий.

Спаси, Господи, людей Твоїх і благослови спадщина твоя, перемоги православним християнам над чужими даруючи і хрестом твоїм зберігаючи Твій народ. З небес милостиво дивлячись, жебраків приймаючи, відвідай нас, знемоглих від гріхів, владика Всемилостивий: за молитвами Богородиці даруй душам нашим велику милість.

Стражданнями святих, які вони за тебе зазнали, умилостився, Господи, і всі наші хвороби зціли, тобі, чоловіколюбець, молимося.

Сім стовпів Премудрості Божої і сім світильників яскравих Божественного світла, Маккавеї премудрі, перш мучеників найбільші мученики! З ними Бога всього світу моліть про порятунок шанують вас. Амінь.

Молитва Всемилостивого Спаса і Пресвятої Богородиці

Владика Господи святий, в вишніх живеш і всевидячим твоїм оком дивишся на все творіння! Тобі поклоняється душі і тілу, тобі молимося, Святий святих, простягни руку Твою невидиму і благослови всіх нас, і прости нам всяке прогрішення вільне і мимовільне, словом чи ділом досконале.

Прости нас, Господи, розчулення, даруй сльози смирення душі на очищення від багатьох гріхів наших, даруй волю Твою милість світу твоєму і нам, негідним рабом Твоїм, бо благословенне і прославлене є ім'я твоє нині, і постійно, і на віки віків. Амінь.

Вас також можуть зацікавити новини: