Де купатися в Києві на Водохреща / фото УНІАН

19 січня українці відзначать Водохреще- народно-християнське свято, яке супроводжується традиційними купаннями в ополонці. Спеціально до свята в Києві обладнають кілька купалень з освяченою водою, де всі бажаючі зможуть безпечно зануритися. На локаціях чергуватимуть рятувальники, а в деяких місцях для відвідувачів відкриють ларьки і точки з гарячим чаєм.

Гідропарк

Це місце є найпопулярнішим у київських моржів. Знаходиться воно на однойменній станції метро. Місце для купання обладнане біля купальні Хрещення Господнього. На місці чергуватимуть рятувальники та медики, є кабінки для переодягання. Ополонка відкриває 19 січня о 14:00, вхід безкоштовний.

Парк "Феофанія"

Купальня в парку "Феофанія" відкриється 19 січня о 7:00 і буде платною. Вхід для дорослих коштує 40 гривень, для школярів і студентів - 10 гривень. Пенсіонери можуть увійти безкоштовно. На точці для купання працюють роздільні роздягальні з обігрівом і доступні гарячі ласощі.

Парк Дружби народів"X-Park"

На території парку 19 січня пройде фестиваль "Моржі". Зручна безкоштовна купальня відкриється тут о 10: 00. Тут можна буде зануритися в ополонку і набрати святу воду, а також зігрітися сауні або теплому бунгало. Вхід безкоштовний.

Оболонська набережна

Купальня на Оболонській набережній обладнана у водах Дніпра. Локація відкривається о 12: 00. Зануритися можна безкоштовно.

Дніпровська набережна

Місце для купання зроблять біля храму Святого благовірного князя Ярослава Мудрого. Купіль працює 19 січня з 7:30 безкоштовно.

Озеро Тельбін

Озеро на Березняках є традиційним місцем водохресних купань. Ополонку освятять біля храму Різдва Христового. 

Голосіївський парк

Пірнути в освячену ополонку на території цього парку 19 січня можна буде в купелі біля Свято-Покровського Голосіївського монастиря.

Озеро Міністерка

Спеціальна купіль буде обладнана на озері Редькино в Оболонському районі. Доїхати сюди можна на маршрутках 397 або 441.

Вас також можуть зацікавити новини: