Режисер показав 60 років життя Путіна / кадр з фільму

У ці дні в Каннах проходить щорічний міжнародний кінофестиваль, який триватиме до 25 травня. Серед учасників, повний список яких був оголошений у квітні, польський режисер Патрик Вега з фільмом "Путін".

Як пише Variety, у стрічці режисер показав 60 років життя російського диктатора. У фільмі зображені різні події з життя росіянина, зокрема його дитинство та шлях до президентства, а також початок війни в Україні.

Для створення картини та образу Путіна Вега використав комп'ютерну графіку та штучний інтелект. Технологія ґрунтується не на використанні реальних світлин, а на створенні віртуального актора.

У трейлері команда фільму показала Путіна в брудному підгузку, його протистояння з Борисом Єльциним та особисте життя. Вега розповів, що головний герой все ж помре і "це буде хеппі енд".

"Путін" – це не просто фільм, це відповідь на глобальний пошук мотивів та дій однієї з найзагадковіших фігур у сучасній політиці. Наша місія з цією постановкою полягає в тому, щоб надати глядачам знання, щоб зменшити повсюдний страх і невпевненість, які визначають наш час", – підкреслив режисер.

Ця картина стала першим міжнародним проєктом у творчому доробку Патріка. Стрічка з'явиться на кіноекранах США, Канади, у європейських країнах та в Азії. "Путін" вийде в прокат 26 вересня.

Нагадаємо, раніше було оголошено склад журі 77-го Каннського кінофестивалю 2024.

Вас також можуть зацікавити новини: