Кліп вже вийшов / instagram.com/tvorchi_official

Креатори TVORCHI презентували кліп на свій танцювальний сингл "Віч-на-Віч", в якому поєднали ретро-стиль 80-х та футуризм, а також реальний та віртуальний світи.

Читайте такожГрупу Nirvana звинувачують у плагіаті

Голограми, VR, зйомки за допомогою швидкісних дронів - у новому кліпі TVORCHI експериментують з технологіями та продовжують розвивати соціальну тему самоідентифікації. "Віч-на-віч" - це історія одного героя на зламі двох світів: реального та віртуального.  

Сюжет розкриває історію героя (Джеффрі), який залишившись віч-на-віч з собою, поринає у віртуальну реальність за допомогою музичного провідника (Андрія) та VR-окулярів.

У паралельному світі герой зустрічає особливу дівчину, та йому залишається з’ясувати: вона справжня чи це лише голографічна метафора у його свідомості. 

"Тільки наодинці з собою ми можемо відповісти відверто, чого нам насправді хочеться. Завдяки VR-окулярам ми показали, що можна, зрозуміти свої бажання, заглянувши в себе, в наш особистий світ, - розповіли TVORCHI. - Але водночас, ми даємо зрозуміти, що тільки в реальному житті ми можемо втілювати бажання по-справжньому, відчувати і переживати всі емоції".

Вас також можуть зацікавити новини:

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram