этот материал доступен на русском

Дружина Сергія Бабкіна показала фото з новонародженим сином

16:41, 01 липня 2019
Зірки
9362 0
Бабкін жив в одній палаті пологового будинку з дружиною / facebook.com/babkin.official

"Фото - другий день після пологів. Багато запитань від вас в директ про пологовий будинок. Живемо в Харкові. Народжували в Києві", - написала вона.

Дружина Бабкіна розповіла, що у них були партнерські пологи і Сергій Бабкін жив три дні з нею разом. Для нього, за словами дружини, поставили великий розкладний диван-ліжко.

Фото - 2 день після пологів🤱🏻 Багато запитань від вас в директ про пологовому будинку. Живемо в Харкові 😆 Народжували в Києві @leleka_clinic Залишилися в цілковитому Захваті! Немов на космічному кораблі побували🚀 Я і уявити не могла, що так Чарівно можна провести наші найважливіші 3 дні!👼🏻 Постійно повторювала - Сереньочка, ми в Раю!🤗 Це так важливо, щоб жінка, яка народила, виписуючись, говорила - Хочу ще! Чекайте на мене! До зустрічі! Ми виписувалися саме з такими словами! Дякуємо весь персонал пологового будинку @leleka_clinic за таке професійне і дбайливе ставлення до нас🙏🏻 Народжували у головлікаря - Дмитро Ростиславович Шадлун. Спасибі Вам! 🙏🏻😘 Ми казково щасливі завдяки Вам!!!🥰 Жили ми з РБ разом. Для нього - великий розкладний диван-ліжко. Харчування-4-ьох разове. Диетическо-різноманітно-ресторанна🍽 Так нам було смачно!!!😋 Відразу після пологів ми з СБ випили святковий лате🙃 На другий день у нас був романтична вечеря - ми зробили замовлення по меню, нам прикрасили стіл, поставили свічки. Пропонували забрати Єлисея Сергійовича👼🏻, щоб ми залишилися вдвох, але ми захотіли романтичну вечерю втрьох🥰🥰🥰 Це було неймовірно прекрасно!!! А лікарі, персонал, обладнання!!! Хлопці, ви просто Космічні!!!⭐️ Спасибі! #снежанабабкина #сергейбабкин #елисейбабкин #пологовий будинок #лелека #лелекароддом

Публікація від snezhana_babkina (@snezhana_babkina)

Про вагітність Сніжани Бабкіної стало відомо в березні. 18 червня вона народила хлопчика. Сергій та Сніжана Бакіни виховують восьмирічну доньку Веселіну та 12-річного сина Артура. У Бабкіна є також 13-річний син Ілля, який живе з першою дружиною музиканта.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter