Блогер назвав ймовірного обранця Квіткової / фото інстаграм Даші Квіткової 

Серце блогерки-мільйонниці Даші Квіткової не вільне. Такі чутки розповів сьогодні, 10 квітня, оглядач шоу-бізнесу та блогер Богдан Беспалов. Також він розсекретив нового обранця дівчини, якого звати Максим. 

Виявилося, що чоловіку написав інсайдер, який бачив пару разом. Повний текст повідомлення Богдан вирішив зачитати на своєму YouTube-каналі.

"Богдане, привіт. Маю для тебе інсайд: вже кілька разів нашому ЖК бачили Квіткову разом з Максимом Лавриненко (це засновник телеграм сітки "Труха").  Поцікавились в оточенні Даші, вона розумна дівчина, висновки усі зробила після Добриніна і тепер не робить свої стосунки жодним чином публічними. Максим від Даші мліє, в неї теж є симпатія, але й меркантильні цілі. Зв'язки Максима можуть вивести Квіткову на зовсім інший рівень життя", - розповів блогер. 

Згодом додав, що дізнався ще деякі цікаві подробиці з життя Максима, які його здивували. 

"Мені цікаво, що може принести цей тандем. Ой, я щось не звернув уваги, що Максим одружений. Якщо правда про їх роман з Квітковою, то без слів", - додав блогер.

Сама Даша Квіткова нічого не коментує, проте раніше розповідала, що дозволяє чоловікам залицятися до неї та проявляти свою турботу. 

До слова, про 38-річного Максима Лавриненко відомо, що він з Харкова. Заснував Telegram-канал "Труха" і розповідав, що отримує від нього дохід 300-500 тисяч доларів на місяць. 

Новий ймовірний обранець Даші / фото інстаграм Максима Лавриненка

Що відомо про особисте життя Даші Квіткової

Блогерка Даша Квіткова була переможницею шоу "Холостяк", де телеведучий Нікіта Добринін був головним героєм. Згодом пара зіграла весілля та обвінчалася. У них народився спільний син Лев.

Даша разом з колишнім чоловіком та сином / фото інстаграм Даші Квіткової 

Проте після двох років у шлюбі вони розлучилися. 

Згодом Квітковій приписували роман з екс-"холостяком" Михайлом Заливаком. Подейкували, що саме він приїхав на місце аварії, в яку потрапила Даша минулого року. Проте підтверждень цих стосунків так і не було. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що блогерка після розлучення продає будинок.

Вас також можуть зацікавити новини: