Ірина Монатік показала одразу трьох синів в мережі / скріншот Instagram

Дружина відомого українського співака Дмитра Монатіка - Ірина - показала трьох їхніх синів, які помітно підросли. 

Не секрет, що наприкінці минулого року вона народила третю дитину. Зіркове подружжя рідко ділиться фото з синами, однак днями Ірина все ж вирішила опублікувати нові кадри з Платоном, Данилом та Леоном в своєму Instagram. Разом з мамою хлопчики відвідали інтерактивну виставку у столиці.

До речі, наймолодший 9-місячний син Монатіків вже робить свої перші кроки.

Відео дня
Ірина Монатік з молодшим сином Леоном / фото інстаграм Ірина Монатік

До слова, старші сини Платон та Данило також помітно підросли. Хлопчики з цікавістю розглядали різні арт-об'єкти та позували на камеру.

Старші сини Дмитра Монатіка / фото інстаграм Ірина Монатік

До слова, Дмитро перебуває у шлюбі з дружиною Іриною більше десяти років. Подружжя виховує трьох спільних синів: 10-річного Платона, 7-річного Данила та Леона, якому 9 місяців. 

Нагадаємо, раніше дружина Віктора Павліка ошелешила заявою про хворобу їхнього сина. У 4-річного Михайла виявили рідкісну генетичну мутацію, яка впливає на його розвиток.

Вас також можуть зацікавити новини: