Фагот не розділяє позицію родича / Скріншот Instagram

Відомий український співак, учасник гурту "ТНМК" Олег Михайлюта, він же Фагот, розповів про зведеного брата. Артист відповів, чому вже понад 2 роки не спілкується з рідною людиною.

Як поділився музикант, 59-річний чоловік сумує за Радянським Союзом, бо тоді він "мав усе" для життя. Після розпаду СРСР у 1991 році родич Фагота так і не зміг адаптуватися до нового життя. Живучи в Харкові, який щоденно страждає від атак росіян, чоловік продовжує марити за "совком".

"Зараз ми вже понад два роки не спілкуємося. Він не те що підтримує Росію, у нього ця тема… Він живе в ностальгії за "совком". Він пам'ятає, тоді в нього все було добре. А як тільки совок розвалився - все. Він не адаптувався. Він все одно пригадує, як тоді було добре, і як зараз погано. Зрозуміти можна кожного, і я його теж розумію. Але просто час іде, і такі речі… Коли на твій район прилітають ракети, коли твій рідний Харків рівняють з землею, а ти не можеш сформулювати, що ти помилився. Не можеш сам перед собою це визнати. Ну вибач. Тоді я тобі тут не допоможу", – зазначив Михайлюта.

Фагот / Скріншот Instagram

За словами Олега, брат не визнає своїх помилок, а на поради рідних не зважає. Тому артисту складно спілкуватися з родичем, який не чує жодних доказів і аргументів.

"Щоб ти йому не говорив, які б докази не надавав, але ні… Всі помиляються, немає ідеальних людей. Я розумію, це важко. Але це все одно правильний шлях: сказати собі по пунктах, де ти лохонувся, і йти далі. Ти ж сам для себе можеш це пропрацювати", – додав Фагот.

Нагадаємо, раніше Фагот розповів про невдалий офіційний шлюб з росіянкою.

Вас також можуть зацікавити новини: