Музикант висловився про шлюб з росіянкою / фото інстаграм Олега Михайлюти

Український співак та лідер гурту ТНМК Олег Михайлюта, більш відомий за сценічним ім'ям Фагот, розповів про шлюб з росіянкою. 

Виявилося, що у 22 роки співак офіційно одружився. Разом з дружиною Аліною він прожив 8 років, проте досі наголошує, що ті стосунки були "помилкою". 

"Це був гарний досвід і яскрава така помилка. Але я не жалкую. Це було усвідомлення, як змінюються стосунки з виключно романтичних до виключно прагматичних. По факту і плюс, і мінус. Коли я зрозумів, що для мене мінусів більше - це все і закінчилось", - розповів Олег в інтерв'ю Славі Дьоміну.

За його словами, дівчина на перше місце ставила кар'єру, а не родину. Згодом вона не захотіла переїжджати до Фагота та не бачмла спільного майбутнього. 

"Ви ж одружуєтесь, бо любите одне одного. Просто ідеальні стосунки, ти заробляєш, а вона вчиться. Ти, зрозуміло, що все в родину, в конкурси, бо вона катається і виступає (вона була академічною піаністкою). А потім я закінчую і розумію, що треба переїжджати в Київ. А вона говорить: "Я хочу ще по позайматися, в Харкові лишитися". Тобто вона не хоче їхати зі мною. А потім каже, що хоче пройти стажування в Пітері, а я це все сплачую. В якийсь момент я усвідомлюю, що людина хоче більше займатися власною кар'єрою і я не проти був. Я допомагав, а вона так потрошку... Енергію я віддавав, а від неї зворотнього не отримував", - наголосив музикант.

До слова, зараз музикант більше 12 років перебуває у стосунках з дизайнеркою Ольгою Навроцькою. Проте не поспішає кликати її до РАГСу. 

Олег з Ольгою Навроцькою / фото інстаграм Олеа Михайлюти

Нагадаємо, нещодавно ведуча Валентина Хамайко зізналася, чому стала ініціаторкою одруження з чоловіком.

Вас також можуть зацікавити новини: