Співак-копія Олега Винника заговорив про сім'ю та дітей: 'Я в чуже ліжко не лізу'

Співак Андрій Кравченко, якого називають копією Олега Винника, розповів про своє особисте життя і прокоментував чутки про наявність безлічі дітей.

В інтерв'ю Аліні Доротюк він не став більш детально розповідати про своє особисте життя, але водночас заінтригував прихильниць.

"Мені кажуть, що нібито в кожному місті в мене вже дитина є... Фанати перебільшують і різне говорять. Нехай собі кажуть. Хто знає, той знає. Я в чуже ліжко ніколи не лізу. Думаю, моїм слухачам і глядачам не треба знати ні про моїх батьків, ні про особисте. Я дуже бережу свої стосунки, які б вони в мене не були. І свою сім'ю теж. Для мене це найцінніше. Людей різних вистачає..." - висловився Кравченко.

Він додав, що його мамі дуже подобається популярність сина, тому вона з радістю розповідає про нього. При цьому Кравченко попередив її, що пізніше вона може про це пошкодувати, бо настане момент, коли розпитування почнуть її дратувати.

"Вона каже: "Була в тебе на концерті й після цього селом не могла пройти. Усі зупиняли і розпитували, як концерт, хто і що". Вона їхала два кілометри дві години. Але я розумію, що це їм тільки зараз подобається... А на наступних етапах це може вже дратувати. Я кажу: "Мам, сильно там не виступайте", - додав Андрій.

Нагадаємо, раніше Артем Пивоваров заговорив про стосунки із загадковою Klavdia Petrivna.

Вас також можуть зацікавити новини: