Imagine Dragons вже не вперше показали свою прихильність до України / Скріншот Instagram

Знаменитий американський рок-гурт Imagine Dragons вкотре висловив свою підтримку українцям. Відомий співак та фронтмен колективу Ден Рейнольдс просто під час концерту закликав припинити криваву війну в Україні.

Рейнольдс зворушив українських шанувальників своїм вчинком під час виступу, і вони поширили відео з концерту гурту у TikTok. Соліст Imagine Dragons вийшов на сцену з плакатом, який мав вигляд українського прапора. На ньому було написано "Stop war" (Зупиніть війну – УНІАН). 

В цей момент він виконав відому пісню колективу "It's Time". Музикант замінив деякі фрази композиції та закликав зупинити кровопролиття в Україні.

Варто вказати, що це вже не вперше, коли Imagine Dragons показують свою підтримку Україні. Наприкінці 2023 року вже була подібна ситуація. Лідер гурту просто під час виступу підняв на сцену український прапор і розцілував його. Також Рейнольдс вигукнув гасла на підтримку України.

Ба більше, до цього Imagine Dragons випустив кліп на пісню "Crushed", в якому взяв участь 14-річний українець з Новогригорівки. Хлопчик навіть виступив з музикантами на одній сцені у Варшаві.

Крім того, артисти є амбасадорами фандрейзингової платформи UNITED24. Вони регулярно допомагають українцям та беруть участь у різних гуманітарних місіях.

Нагадаємо, раніше український хлопчик з кліпу Imagine Dragons розповів, заради чого погодився на зйомки.

Вас також можуть зацікавити новини: