Марина Арістова / Скріншот Instagram

Екс-дружина колишнього скандального депутата Юрія Арістова - Марина Арістова - була учасницею першого сезону шоу "Холостяк". В інтерв'ю Аліні Доротюк вона розповіла, що спочатку не знала, на який проект іде, для неї був важливий піар.

Коли вона дізналася, що потрапила на "Холостяк", то хотіла відмовитися від участі. До того ж на той момент у неї була маленька дитина від попередніх стосунків і робота.

Однак творці проекту, за словами Марини, вмовили її залишитися. Вони запропонували певний час закривати її фінансові потреби, щоб вона продовжила участь у проекті.

Відео дня
Марина Арістова / Скріншот Instagram

"Я тричі відмовлялася зніматися. Ще до зйомок я говорила: "Можна я піду, приберіть мене будь ласка, я не хочу в цьому брати участь". Перед першою серією я посадила керівницю шоу і кажу: "Приберіть мене в першій десятці. Тому що мені потрібно гроші заробляти, у мене дитина і мене робота чекає". А там же треба звільнитися і піти на невизначений термін. На що вона сказала: "Добре, ми закриємо твої витрати, поки ти будеш на шоу". Ну і так вийшло, що мені ще трохи грошей заплатили і при цьому всьому я пішла", - розповіла Арістова.

Дівчина додала, що на проекті почала закохуватися в головного героя Макса Чмерковського, проте відчувала, що в нього більший інтерес до переможниці Олександри Шульгіної, яка зараз заміжня і виховує двох дітей.

Нагадаємо, як склалася доля всіх головних героїв шоу "Холостяк".

Вас також можуть зацікавити новини: