Сам Панін інформацію про те, що в РФ на нього завели кримінальну справу, ніяк не коментує / фото instagram.com

У Росії завели кримінальну справу на актора Олексія Паніна. Йому загрожує тюремний термін. Російські правоохоронці навіть провели обшуки, в квартирі, де колись він жив.

Однак Паніна і його речей там не знайшли. Актор давно продав свою квартиру і не живе в РФ. Однак туди все одно прийшли з обшуками.

Приводом для порушення кримінальної справи в РФ назвали радість Паніна під час "бавовни" на Кримському мосту. Восени 2022 року актор відкрито радів, коли там прогриміли вибухи. Росіяни назвали це "виправданням тероризму".

"Проти актора порушили криміналку по 205.2 КК РФ (публічне виправдання тероризму). І пішли з обшуком за місцем його реєстрації. Раптово виявилося, що квартира Олексію не належить, і ніяких його речей там немає. Тому що всі вони разом з ним на гастролях в США", - повідомляють російські Telegram-канали.

Сам Панін інформацію про те, що в РФ на нього завели кримінальну справу, ніяк не коментує. Він та його дочка поїхали до США. До цього Панін був з гастролями в Ізраїлі.

Що Панін говорить про війну

Ще до початку повномасштабної війни РФ проти України Панін критикував кремлівський режим. У 2021 році актор обіцяв 500 євро тому, хто плюне російському пропагандисту Соловйову в обличчя. На початку березня 2022 року Панін припустив, чим закінчиться війна в Україні. За його словами, Путін помре і затягне з собою туди всіх росіян.

Нещодавно Панін гнівно пройшовся по мовчунам-росіянам і назвав жителів РФ "масою". Наприкінці квітня Мінкульт опублікував список осіб, які загрожують нацбезпеці України. Виявилося, до нього потрапив і Панін.

Вас також можуть зацікавити новини: