Полякова брала участь у модному показі, їй потрібно було показати дуже коротку сукню / фото instagram.com/polyakovamusic

Українська співачка Оля Полякова розповіла про те, як вона випадково оголила сідниці перед журналістами. Зірка думала, що не переживе цього скандалу. 

Усе це сталося приблизно у 2008 році. Полякова брала участь у модному показі, їй потрібно було показати дуже коротку сукню. Перед дефіле вона вирішила "розігрітися" алкоголем. 

"Я перед цим мекнула... Йду по цьому подіуму і всі кричать, а може мені так здавалося, може, я сильно метнула, я не знаю. Підходжу до самого краю, всі аплодують, всі посміхаються", - пригадала Полякова у новому епізоді "Дорослих дівчаток" з Марією Єфросиніною.

Відео дня

Співачка вирішила ще більше вразити журналістів та глядачів, а тому вона повернулася до них спиною та трохи нахилилася. Полякова думала, що це буде мати дуже гарний вигляд. Вона пишалася собою, поки зранку не побачила свої фото у ЗМІ.

Як виявилося, Полякова трохи перестаралася. Вона не врахувала, що її трусики можуть "перекрутитися". Співачка показала голі сідниці, сама про це не підозрюючи. 

Полякова випадково оголила сідниці перед журналістами / скриншот

"Моя ср*ка просто на всю обкладинку, але найгірше не це. Я думала, що в мене там все естетично. А мої стрінги вилізли з того місця, де вони повинні бути. Всі про це писали, боже, яка то була ганьба, це мало дуже неестетичний вигляд", - зізналася зірка.

Нині Полякова зазначає, що вона вже пережила цей сором. Втім, жартує співачка, тоді люди ще не сильно її знали. Проте усі дізналися, який вигляд мають сідниці, що "виплюнули" труси.

Нагадаємо, раніше Полякова прокоментувала скандали з Кароль. Співачка розповіла, які у неї стосунки з відомою колегою.

Вас також можуть зацікавити новини: