Ваш образ може викликати багато обговорень на весіллі, якщо ви одягнетеся недоречно / фото ua.depositphotos.com

Якщо вас запросили на весілля, то вибір вбрання може стати однією з найскладніших частин цієї події. Існує дуже багато правил щодо того, що можна одягати на різні типи урочистостей, а що ні. Особливо складно є те, якщо ви відвідуєте декілька різних весіль за короткий проміжок часу, які мають різні дрес-коди або тематику. Видання The Independent розповіло кілька правил, яких ви можете дотримуватися, аби не припуститися помилок під час вибору вашого образу. 

Не варто одягати біле

Попри те, що наразі все менше і менше весіль, на яких наречена одягає традиційну білу сукню, це, ймовірно, найголовніше правило, якого варто дотримуватися, якщо вам спеціально не сказали інакше. Навіть на весіллях, де наречена не буде у білій сукні, ви, швидше за все, привернете до себе зайву увагу, якщо будете в такому вбранні. 

Уникайте чорного кольору

Попри те, що чорний колір має завжди елегантний та зібраний вигляд, на весіллі його краще уникати. Чорний одяг може асоціюватися з негативом, який не підходить до настрою весілля. 

Відео дня

Водночас чорно-біла колірна гама стає все більш популярною на сучасних весіллях, тому, можливо, вас запросять на весілля, на якому дозволяється використовувати чорний колір. В такому разі ви можете сміливо обирати темний відтінок. 

Не одягайтеся надто відверто

Будь-яка рекомендація щодо того, що не варто одягати відверте вбрання, може здатися доволі застарілою, проте коли йдеться про весілля, її варто дотримуватися. Слід не затьмарювати подружню пару або змушувати інших гостей говорити лише про вас. Тому уникайте будь-якого вбрання, яке може викликати обговорення. 

Завжди дотримуйтесь теми

Якщо для вас визначили колірну гаму або дрес-код, то завжди дотримуйтесь його в точності, адже немає нічого гіршого на весіллі, ніж поява людини, яка повністю проігнорувала побажання наречених. Навіть якщо у вас вдома лежить ідеальна сукня, але вона не відповідає потрібному кольору, не одягайте її. 

Використовуйте принти та візерунки

Попри те, що для офіційних подій, зазвичай хочеться використати однотонний одяг, весілля може стати чудовою можливістю поекспериментувати зі своїм стилем та одягнути більш ефектне вбрання, яке ви, можливо, не одягали раніше, бо не було причин.

До прикладу, вбрання, на якому вишиті квіти, завжди ідеально пасуватимуть до весілля, якщо воно влітку. Це доводить і британська принцеса Кейт Міддлтон, обираючи подібні вбрання для офіційних заходів. 

Інші цікавинки на тему одягу

Відомо, що наразі великої популярності набрав леопардовий одяг, проте важливо знати, як правильно його носити у повсякденних образах. Стилісти радять обирати один елемент одягу з анімалістичним забарвленням, зокрема штани, взуття або сорочка, адже важливо, щоб ваш образ складався не лише з суцільного "леопарда". 

Також стиліст назвала 5 трендових комбінацій, завдяки яким можна носити таке взуття, як клоги, адже цього року вони знову в тренді. Таке взуття є універсальним, адже може пасувати до багатьох образів. 

Вас також можуть зацікавити новини: