У Будапешті відбувся забіг Санта Клаусів

У Будапешті сотні людей вибігли на вулиці в червоних костюмах. Святі Миколаї вже вчетверте влаштовують крос в Угорській столиці. Цього разу забігу сприяла і погода, бігунів всипало рясним снігом. Дистанцію для себе кожен обирав відповідно до фізичних можливостей.

09:38, 06.12.2017
Дивіться також
завантаження...
Ми використовуємо cookies
Погоджуюся