БАТЕ - володар Кубка Білорусі-2020 / фото twitter.com/FCBATE

У Мінську пройшов фінальний матч Кубка Білорусі, в якому зустрічалися БАТЕ і "Динамо" Брест.

У складі брестського клубу в цьому матчі брали участь українці Артем Мілевський і Олександр Нойок, тоді як Євген Хачеріді залишився в запасі.

Доля трофею вирішилася на останніх секундах додаткового часу. На 121-й хвилині гри кутовий біля воріт "Динамо" призвів до голу Захара Волкова, який і приніс перемогу БАТЕ. Зустріч завершилася з рахунком 1:0.

БАТЕ виграв Кубок Білорусі в четвертий раз, встановивши рекорд за цим показником.

Відзначимо, що Мілевський не зумів дограти матч до кінця - на 106-й хвилині додаткового часу він отримав травму, через яку був замінений.

Раніше УНІАН також повідомляв про те, що Мілевський відзначився ефектним голом у матчі чемпіонаті Білорусі проти БАТЕ.