Мілевський забив третій гол за сезон / фото: ФК Динамо-Брест

Колишній нападник збірної України Артем Мілевський відзначився голом за "Динамо-Брест" в поєдинку десятого туру Вищої ліги Білорусі проти БАТЕ.

На 40-й хвилині форвард отримав передачу від партнера у центрі штрафного майданчика і другим дотиком відправив м'яч у "дев'ятку" воріт суперника.

Цей забитий м'яч виявився єдиним для клубу з Бреста, а ось БАТЕ відповів трьома результативними ударами та святкував перемогу з рахунком 3:1.

85 хвилин у складі "Динамо-Брест" на полі провів ще один українець - півзахисник Олександр Нойок.

На рахунку Мілевського тепер три голи у десяти матчах поточного сезону.

Відео голу Мілевського опублікував офіційний YouTube-канал чемпіонату Білорусі.

"Динамо-Брест" - чинний чемпіон Білорусі. У нинішньому сезоні команда поки залишається в середині турнірної таблиці.

Як повідомляв УНІАН, раніше Мілевський розповів про свою шкідливу звичку.