iPhone 16 Pro Max отримає найбільший дисплей в історії айфонів / фото 9to5Mac

В інтернеті опублікували декілька фотографій, на яких найтоповіша модель iPhone 2023 року порівнюється з макетом майбутнього iPhone 16 Pro Max. Даний "злив" дозволяє оцінити різницю в розмірах нових моделей, повідомляє Wccftech.

Нагадаємо, iPhone 16 Pro Max, як очікується, отримає екран діагоналлю 6,9 дюйма проти 6,7" у попередників останніх років. І без того немаленький смартфон практично перетвориться на міні-планшет. Комусь це безумовно припаде до душі, а когось може навпаки відштовхнути від покупки.

З інших очікуваних зовнішніх змін – модель iPhone 16 Pro Max отримає нову кнопку, яка дасть змогу швидко робити фото і відео з горизонтального положення. При цьому клавіша Action Button залишиться на місці.

Відео дня

Що стосується задньої сторони, то виступ задньої камери не показує ніяких відмінностей, але очікується, що 16 Pro Max отримає абсолютно новий 48-Мп сенсор Sony.

Зі свого боку нове покоління iPhone Pro має отримати екран діагоналлю 6,3 дюйма проти 6,1 дюйма у попередників, але тут наочного порівняння поки немає. Базові моделі не зміняться в розмірах.

Зате iPhone 16 і 16 Plus зможе запропонувати найбагатшу колірну палітру в смартфонах Apple за всю історію. А ще вони оснащуватимуться вертикальним блоком з двома датчиками і кнопкою "Дія".

Якщо все буде йти за стандартним графіком, то анонс новинок відбудеться у вересні 2024 року. Тоді ж вийде нова iOS 18, яку називають найбільшим апдейтом в історії айфонів.

Вас також можуть зацікавити новини: