Гіркін прогнозує крах Російської армії в боях за Бахмут / скріншот

Терорист Ігор Стрєлков-Гіркін прогнозує провал російської окупаційної армії в битві за Бахмут Донецької області. Він у своєму Телеграм-каналі провів паралелі між боями за Бахмут і Сталінградською битвою.

Гіркін назвав бій за Бахмут "Сталінградською битвою навпаки". Він нагадав, що під час боїв за Сталінград радянське військове командування зуміло нав'язати німецьким військам тривалий і безперспективний бій на виснаження, а саме готувалося до наступу. Німці тоді були впевнені, що зможуть відбити атаку.

Стрєлков вважає, що тепер російські воєначальники у боях за Бахмут можуть повторити допущені Вермахтом у кінці 1942 року помилки.

Відео дня

"Поки я вважаю, що (за урахуванням менших масштабів, чого не можна сказати про можливі геополітичні наслідки) наше командування має намір перевершити своїх німецьких колег", — говорить він.

Нагадаємо, Сталінградська битва тривала з 17 липня 1942 року по 2 лютого 1943-го. У ній зійшлися радянські війська проти німецьких. Бій став переломним під час Другої світової, в результаті якого німецькі війська втратили стратегічну ініціативу.

false

Заяви терориста Гіркіна про війну в Україні

Раніше терорист потролив "вагнерівців" за безглузді та безрезультативні штурми в Бахмуті Донецької області. На його переконання, бої за вулиці Бахмута смішні на тлі втрати Херсона та Ізюма в результаті українських контрнаступів восени минулого року.

18 березня Гіркін укотре розкритикував дії російських загарбників у Бахмуті й передрік стратегічну поразку Росії. Він зазначив, що оборона Бахмута побудована українською армією грамотно. 

Також Стрєлков заявляв, що окупанти провалили зимову кампанію в Україні. Успіхи загарбників залишаються на рівні тактичних.

Вас також можуть зацікавити новини: