Військова техніка РФ їде з окупованого Криму / фото krymr.com

В окупованому Криму спостерігається активне пересування колон російської військової техніки з боку окупованої Херсонської області в напрямку Кримського мосту. Все це відбувається на тлі успіхів ЗСУ на південному напрямку і чуток про звільнення анексованого півострова.

Про це повідомляє "Крим. Реалії", посилаючись на інформацію очевидців. Також журналісти публікують фотодокази.

Так, колони техніки були помічені в Джанкої, вони рухалися в напрямку траси "Таврида". За спостереженнями очевидців, вони готувалися до руху через Кримський міст, проїзд яким, до речі, вантажному цивільному транспорту заборонений.

Відео дня

"На одній з російських військових вантажівок, яка рухалася у складі колони з боку Херсонської області, помічені імпортні сільськогосподарські трактори", — пишуть журналісти.

Військова техніка РФ їде з окупованого Криму / фото krymr.com
Військова техніка РФ їде з окупованого Криму / фото krymr.com

Розмови про звільнення Криму

Після неодноразових вибухів в окупованому Криму й ураження Кримського мосту українська і західна влада стали робити прогнози про те, коли Україна зможе повернути Крим.

Колишній командувач армії США в Європі генерал Бен Ходжес вважає, що тимчасово окупований Крим стає все більш схожим на пастку для РФ. За його словами, після пошкодження Кримського мосту у РФ в рази знизилася можливість підтримувати свої війська на півдні України.

Офіцер першої окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна Тарас Березовець не бачить мирного шляху звільнення Криму. 

Своєю чергою, військовий експерт Петро Черник певен, що єдиний шлях деокупації Криму - бойові дії.

Вас також можуть зацікавити новини: