Зеленський опублікував нове відеозвернення / фото president.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський наголошує, що Росія сподівається затягнути війну.

Про це він сказав у своєму відеозверненні. "Росія сподівається затягнути війну, виснажувати наші сили. Отже, ми маємо зробити час нашою зброєю. Маємо пришвидшити події, пришвидшувати постачання і відкриття нових потрібних збройних опцій для України", - наголосив Зеленський.

Він додав, що цього тижня Україна має вагомі оборонні результати у стосунках зі Сполученими Штатами Америки, Німеччиною, Польщею, Канадою, Бельгією, Норвегією, Італією та іншими країнами.

Відео дня

"Наступний тиждень маємо зробити не менш сильним для нашої оборони", - підкреслив президент.

Допомога Україні від партнерів

Як повідомляв УНІАН, Великобританія відправить Україні ескадрон з 14 танків Challenger 2 і 30 самохідних артилерійських установок AS90. 

Від Сполучених Штатів Америки Україна отримає бронемашини Bradley, самохідні гаубиці, бронетехніку, ракети "земля-повітря", протитранспортні міни та боєприпаси.

Також очікуються танки Leopard від Німеччини, Польщі, Іспанії та Канади. Ряд країн ще розглядають питання передачі танків України.

Україна неодноразово закликала союзників передати армії винищувачі F-16. Нещодавно голова МЗС Дмитро Кулеба натякнув, що європейські партнери почали працювати над цим питанням.

Вас також можуть зацікавити новини: