Криволап оцінив, наскільки допоможуть Україні сім комплексів Patriot / фото twitter.com/oleksiireznikov

Україна потребує більшої кількості засобів протиповітряної оборони для захисту від атак з боку РФ. Зокрема, ведеться робота над отриманням бодай 7 комплексів Patriot.

Авіаційний експерт Костянтин Криволап оцінив, наскільки ця кількість допоможе Україні. В інтервʼю УНІАН він пояснив, що ці сім комплексів Patriot потрібно множити на кількість пускових установок – від 4 до 8.

"У кожній пусковій установці, залежно від того, балістична ракета чи аеродинамічна ціль, або 4 ракети, або 16. Або комбінації. Там 4 тубуси, в які входить або одна ракета, або чотири, які якраз збивають балістику", – додав він.

За його словами, це серйозно посилило б нашу оборону.

Криволап також звернув увагу на комплекси "Праща Давида", які здатні боротися із балістикою. Експерт зазначив, що ця система сучасніша, мобільніша, швидкісніша і значно дешевша.

"Ракети там дешевші у 3-5 разів", – резюмував він.

ППО для України: останні новини

Німеччина надасть Україні третій комплекс системи протиповітряної оборони Patriot. Також буде надано ракети до систем ППО. 

Крім того, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна домовляється з Німеччиною про поставку додаткового комплексу IRIS-T. Він зазначив, що також ведеться робота щодо постачання ракет для наявних у нас систем. 

Вас також можуть зацікавити новини: