Конгресмени просять дати більше боєприпасів Україні /фото ua.depositphotos.com

У Конгресі заявили, що армія США має у надлишку касетні бомби. На думку законодавців, Україні потрібно передати більше таких боєприпасів.

Конгресмен від Республіканської партії Джо Вілсон на слуханнях у Палаті представників США висловив сподівання, що касетні бомби будуть надані ЗСУ якомога швидше.

"У нас є надлишки, які необхідно знищити. Я знаю спосіб знищити їх, і це - відправити їх народу України", - наголосив він.

Відео дня

Зазначимо, що республіканець Вілсон підтримує Україну. Він у складі делегації Палати представників навіть відвідав Україну минулого року і зустрічався з президентом Володимиром Зеленським.

Боєприпаси для України

За даними видання The New York Times, США таємно відправили Україні понад 100 далекобійних ракет ATACMS. Цю інформацію підтвердила посол США в Україні Бріджит Брінк підтвердила, але не назвала кількість ракет.

Західні ЗМІ пишуть, що Кремль влив мільярди доларів у мілітаризацію Криму, однак з отриманням ATACMS, фортеця Володимира Путіна під загрозою.

Військовий і політичний аналітик, ветеран АТО Євген Дикий  назвав, що вважає у пакеті допомоги США ціннішим за далекобійні ракети ATACMS.

Вас також можуть зацікавити новини: