Данія запевняє українців у підтримці / Ілюстрація REUTERS

У четвер, 16 травня, Данія оголосила про надання Україні чергового пакету підтримки на суму 750 мільйонів євро.

Відповідну заяву опублікували на сторінці Міністерства закордонних справ Данії у соцмережі Х. "Радий оголосити про новий пакет військової підтримки Україні на суму 750 мільйонів євро, який посилить їхню протиповітряну оборону та артилерію", - сказав міністр Ларс Люкке Расмуссен.

Він зазначив, що Данія постійно розглядає можливості для інвестування в оборонну промисловість України та твердо стоїть на боці країни та її народу.

Відео дня

Як Данія допомагає Україні?

Як відомо, Копенгаґен підтримує нашу країну від початку повномасштабного вторгнення. Наразі українська армія очікує на 19 винищувачів F-16, які Данія пообіцяла передати Повітряним силам.

Наприкінці квітня у Міністерстві оборони повідомляли, що Данія надала нам вже 17 пакетів військової допомоги на суму понад 4 мільярди євро. Раніше президент Володимир Зеленський та прем’єр Метте Фредеріксен підписали угоду про співробітництво у сфері безпеки між країнами.

Крім того, Данія стала однією з перших країн, які вирішили закупити техніку та озброєння для Збройних сил України в українських виробникі. На це вони мають виділити 200 мільйонів данських крон (близько 27 мільйонів євро).

Вас також можуть зацікавити новини: