Сі Цзіньпін припустився дуже серйозної помилки щодо Володимира Путіна, вважає експерт / фото REUTERS

Лідер Китайської Народної Республіки Сі Цзіньпін під час візиту до Москви зробив дуже серйозний прокол - "дав" російському президенту Володимиру Путіну "ярлик" на "князювання в Московії" ще на шість років.

Навіть російські пропагандисти були змушені якось пом'якшувати заяву лідера Китаю, розповів політолог і публіцист Андрій Піонтковський в ефірі "FreeДom". "Сі зробив дуже серйозну помилку - це навіть відчула російська пропагандистська машина. Він же "призначив", дав Путіну ярлик на шестирічне князювання в Московії ще з 24-го до 30 року", - поділився експерт.

Політолог підкреслив, що "це безпрецедентна дипломатична практика - заява, що він підтримує його президентську кандидатуру, не сумнівається, що російський народ підтримає його президентську кандидатуру на виборах".

За його словами, заява Сі Цзіньпіна показала остаточно, в чому полягає його інтерес.

"Інтерес Сі, в чому полягає його будь-яка мирна ініціатива, - будь-якою ціною тримати при владі Путіна, ні в якому разі не допустити такої рішучої перемоги України, унаслідок якої він втратив би владу... він здає Далекий Схід і Сибір Китаю...", - стверджує Піонтковський.

Візит Сі Цзіньпіна до Росії - зараз це варто знати

Сі Цзіньпін через кілька днів після того, як Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт Володимира Путіна, вирушив у Москву і зустрівся з лідером росіян. Дводенний візит Сі Цзіньпіна до Росії розпочався 20 березня.

Зокрема, під час зустрічі з Путіним лідер КНР висловився про майбутні вибори в РФ. Сі Цзіньпін висловив упевненість, що російський народ і надалі буде твердо підтримувати Путіна.

Вас також можуть зацікавити новини: