Білоруська залізниця реконструює станцію Брест-Центральний, яку відкривав Олександр III

13:16, 06 січня 2011
Транспорт
0 0

Білоруська залізниця проводить конкурс на розробку концепції (ескізного проекту) з реконструкції вокзального комплексу ст. Брест-Центральний, повідомляє прес-центр дороги.

Вокзал станції Брест-Центральний входить до числа пам`яток архітектури Білорусі і знаменитий тим, що на його відкритті 28 травня 1886 був присутній російський цар Олександр III з царицею Марією Федорівною та царевичем Миколою. Вважається, що на той час вокзал у Бресті був найбільшим і найкрасивішим будинком на залізницях Російської імперії.

Проектом мають бути передбачені максимальні зручності для пасажирів без зниження пасажиропотоку (у середньому за добу кількість відправлених пасажирів з вокзалу ст. Брест-Центральний складає близько 8 тис. осіб), Збереження історико-культурної цінності з ув`язкою історичної та сучасної архітектури, будівництво готелю, виконання заходів щодо створення безбар`єрного середовища для маломобільних груп населення та ін. Заявки на розробку концепції реконструкції даного вокзального комплексу Білоруською залізницею будуть прийматися до 24 січня 2011 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter