Як відрегулювати вікна / фото ua.depositphotos.com

Регулювання пластикових вікон проводять перед заморозками. Процедуру проводять для кращого збереження тепла і запобігання протягу. Відрегулювати вікна можна самостійно, але якщо не впевнені в своїх силах - звертайтеся до віконних майстрів.

Раніше ми писали, як утеплити пластикові вікна на зиму, щоб не було протягу.

Що таке зимовий режим на вікнах і навіщо він потрібен

Деякі пластикові вікна мають функцію переведення в зимовий або літній режим. У літньому режимі вікна мають слабкий натиск і дозволяють провітрювати приміщення. У зимовому режимі стулки щільно закриті і пропускають протяг.

Дізнатися, якщо у вікнах такий режим, можна по фурнітурі на ребрі стулки. Якщо в них є ексцентрики, які рухаються при спробі повернути ручку, значить така функція передбачена. Якщо риска на цапфі вказує в бік вулиці, то натиск слабкий, а якщо навпаки - сильний. 

Регулювання вікон на зимовий режим / фото 1m2.com.ua

Як відрегулювати вікна в бічній рамі, щоб з вікна не дуло

Для роботи вам знадобиться шестигранний ключ або плоскогубці. Знайдіть всі ексцентрики на рамі і переведіть кожен з них за годинниковою стрілкою.  Зазвичай на ексцентриках є мітка, і її потрібно перевести з положення "вгору" в позицію "право".

Після цієї процедури стулка буде притискатися до рами набагато щільніше і протяги зникнуть. Детальний процес регулювання вікон дивіться у відео нижче.

Вас також можуть зацікавити новини: