Уникайте конфліктів, сутичок та навіть обговорення якихось неоднозначних тем / фото pixabay

Сьогоднішній гороскоп передвіщає вам успіх в тих областях, де потрібно діяти рішуче, впевнено і безапеляційно, а от з точки зору дипломатії він абсолютно провальний. Сьогодні не розраховуйте на дипломатичність – ні свою, ні оточуючих. Уникайте конфліктів, сутичок та навіть обговорення якихось неоднозначних тем.

У любові намагайтеся поєднувати рішучість з обережністю. Якщо ви давно не могли зважитися зробити якийсь крок у ваших стосунках, то сьогодні – саме час. Головне, будьте щирі зі своєю коханою людиною – будь-яка фальш завтра буде особливо кидатися в очі, пише "1001 гороскоп".

Овен

Читайте такожАстролог назвавши чотири знаки Зодіаку, яким дуже пощастить у грудні

Сьогодні існує велика ймовірність того, що оточуючі будуть намагатися навантажити на Овна свої справи або навіть зробити крайнім у якихось питаннях! Вони відчують його податливість і поступливість, намагаючись безсоромно цим користуватися! Змінити такий стан справ Овен зможе, тільки якщо буде жорстко стояти на своєму, припиняючи подібні спроби. Інакше весь день сьогодні йому судилося присвятити чужих справ, абсолютно закинувши власні.

Телець

Сьогодні весь день Телець може відчувати нав'язливий тиск ззовні. Від тиску Тельцю навряд чи вдасться позбутися, а значить, доведеться з ним примиритися. Найкраще, що Телець може зробити сьогодні, – це усамітнитися і постаратися спокійно зайнятися своїми справами, не відволікаючись і не озираючись по сторонах.

Близнюки

Сьогодні у Близнюків буде рідкісний шанс зробити прорив у якій-небудь справі! Головне не упустити потрібний момент, щоб, коли настане, діяти рішуче й чітко. Завдяки своїм активним, наполегливим діям, Близнюки сьогодні здатні далеко вирватися вперед! Цей день їм варто використовувати для того, щоб стрімким ривком досягти нових висот, випередивши конкурентів.

Рак

У Раку буде загострене почуття справедливості! Він здатний кинутися грудьми на захист своїх або чиїх-небудь інтересів, якщо визнає, що оточують ці інтереси утискають. Що ж, іноді непогано «покачати права», а заодно і поставити кривдника на місце. Однак Рак сьогодні здатний побачити порушення прав навіть там, де цього немає і в помині. Або там, де це порушення можна розгледіти лише під дуже великим мікроскопом.

Лев

Лев весь день ризикує провести в пошуках істини, будучи твердо переконаний, що вона десь поруч. Його пошуки правди можуть стосуватися всього: взаємовідносин з оточуючими, роботи, особистого життя. Проте як би Леву завтра не здавалося, що справедливість ось-ось повинна восторжествувати, це навряд чи виявиться так. Лев може з подивом виявити, що істина в чистому вигляді – річ майже даремна, і крім нього вона нікому не потрібна.

Діва

Читайте такожГороскоп на тиждень: на Льова чекають пригоди, а на Скорпіона - несподівана подія

Сьогодні зірки гороскопу радять Діві йти тільки прямими шляхами! Спроби вести свою гру, а тим більше щось приховати або спотворити, можуть закінчитися сумно. Так що якщо Діва хоче отримати потрібний результат, їй доведеться діяти відкрито. Навколишні сьогодні теж оцінять в Діві чесність і прямоту, однак у спілкуванні не варто зовсім вже перегинати палицю: навіть у відвертості є свої межі.

Терези

Сьогодні в якихось питаннях Терезам для досягнення потрібного результату доведеться говорити те, що від них чекають, а не те, що вони думають насправді. Або хоча б у потрібний момент промовчати про свої сумніви. Нічого не поробиш, відвертість доречна далеко не завжди, а вже у важливих розмовах – тим більше. Сьогодні, виклавши все безпосередньо, Терези ризикують нашкодити справі, і собі. Якщо ж вони утримаються від коментарів, то цілком здатні виявитися у виграші.

Скорпіон

Сьогодні у справах Скорпіон буде налаштований рішуче і по-бойовому. Навіщо намагатися розплутати вузол, якщо можна його розрубати? Найцікавіше, що в якихось питаннях такі заходи можуть допомогти – проте далеко не у всіх. Ось чому до справ, що вимагає часу і делікатного підходу, Скорпіону сьогодні краще навіть на гарматний постріл не підходити. Або ж заздалегідь змиритися з їх повним і беззастережним провалом.

Стрілець

Сьогодні у Стрільця день розгрібання завалів! Навіть якщо це не було передбачено розписом, ситуація, швидше за все, складеться так, що йому доведеться хоча б у чомусь навести порядок. Можливо, цим «чимось» виявиться робочий стіл, а може бути, Стрільцю прийшла пора розкласти по поличках свої справи і плани. Ухилятися не варто, адже під час цього процесу Стрілець сьогодні має всі шанси виявити щось забуте, але досі актуальне і досить коштовне.

Козеріг

Сьогодні Козеріг буде перебувати в дисонансі з оточуючими, в тому числі і з близькими людьми. Йому може здаватися, що все навколо напускають на себе занадто важливий вид, навколишні ж в свою чергу будуть незадоволені безпечністю Козерога. До справжнім тертям це навряд чи призведе, однак щоб взаєморозуміння не дало тріщину, Козерогові сьогодні варто частіше робити серйозне і розумне обличчя. Навіть якщо це здається йому таким кумедним!

Водолій

Сьогодні у справах Водолій здатний на рішучі, навіть радикальні заходи – особливо в сфері фінансів. Замість того щоб сім разів відміряти, він буде налаштований сім разів відрубати! З одного боку, є небезпека того, що Водолій необдумано пустить гроші на вітер. З іншого ж – його бойовий настрій допоможе йому сьогодні зважитися на ті фінансові кроки, які вже давно назріла необхідність зробити.

Риби

Сьогодні в Рибах може прокинутися критик. Причому критичність Риб меншою мірою спрямована на себе і більшою – на всіх інших. Рибам може здаватися, що їх зауваження змусять оточуючих засоромитися і виправити помилки, однак на ділі все буде не так. Мудрі поради Риб сьогодні пропадуть даром, а от критика здатна стати джерелом образ. Так що їм вирішувати, чи варто витрачати на критику нерви і сили без всякої надії на результат.

Читайте новини шоу-бізнесу, гороскопи на каналі УНІАН Lite в Telegram