этот материал доступен на русском

Астрологи назвали темні сторони кожного знака Зодіаку

05:42, 12 лютого 2020
Астрологія
9710 0
У пристрасті Скорпіон найбільш дикий, найбільш ревнивий і найбільш одержимий знак / Школа астрології

Про це пише "Клубер".

Овен

Гордість і зарозумілість – ці дві якості буквально переслідують Овнів. Вони намагаються бути першими абсолютно у всьому, куди б не потрапляли і чим би не займалися: спочатку – в школі і студентській групі, потім – у трудовому колективі, ну і, нарешті, – в будь-якій компанії.

Читайте такожАстрологи назвали найбільш підступні знаки Зодіаку

Скромність – це щось незрозуміле й дивне для цього знака. Крім того, вони ще й є власниками, але, на щастя, дуже щедрими.

Овну важливо бути в центрі уваги, і він нічого не може з собою вдіяти. Природно, що в багатьох областях представники цього знака дійсно стають кращими. Але якщо їх хтось і десь перегнав – починають заздрити. Ось така темна сторона натури.

Оскільки Овнами рухають інстинкти, вони бувають дуже мстивими. Щоб не спокушати себе, часто дружать з тими, хто не представляє для них загрози. Тобто з більш слабкими.

Телець

Народжені під цим знаком дуже амбітні і не терплять, коли їх намагаються порівнювати з кимось. Вони обожнюють при нагоді похвалитися своїм фінансовим становищем або успіхами дітей.

Не можна сказати, що вони жадібні, але досить обережні в плані грошей. Однак це стосується тільки чужих людей, для рідних і близьких – не шкодують нічого.

Ваги знаходяться під впливом Венери, бо вміють насолоджуватися усіма життєвими радощами, як ніхто інший. До речі, це стосується також фізичної близькості. Вони заводяться буквально з півоберту, дуже пристрасні і романтичні, але одночасно – ревниві і нетерпимі.

Представники цього знака дуже люблять всякого роду задоволення, тому часто об'їдаються намагаючись компенсувати внутрішнє незадоволення.

Близнюки

Зарозумілість і пихатість – це не про Близнюках. Вони справжні актори, бо постають перед іншими людьми в тому образі, який визнають за найвигіднішими в конкретній ситуації.

Народжені під цим знаком обожнюють смітити грошима, люблять екзотичні подорожі. Вони сміливо і відважно кидаються з головою на всі, крім почуттів: Близнюки бояться міцних відносин. Їх пристрасть – це заборонене і неможливе. Представники цього знака впевнені, що це абсолютно нормально – фліртувати і охмуряти свою жертву. Для них це всього-навсього гра, тому засмучуватися чи сумувати просто смішно.

Близнюки занадто розумні й проникливі, щоб заздрити комусь. Однак почуття суперництва їм також не чуже: народжені під цим знаком важко переносять чужий успіх і щастя. Тому вони нерідко влаштовують свої «ігри»: пліткують, зіштовхують колег між собою. Тобто – розважаються по повній.

Рак

Народжені під цим знаком – найчутливіші. Вони ніколи не проявляють зарозумілості, але, якщо їх принизити або образити, стануть в таку «позу», що вам мало не здасться.

Хоча вони і не шкодують, але ретельно стежать за тим, на що витрачають гроші. Їх неможливо умовити купити щось з допомогою реклами, тому що Раки дуже розумні та раціональні.

За зовнішньою серйозністю і стриманістю вони ховають просто неймовірну сексуальність. Але до пори до часу цей знак її дуже ретельно приховує. І тільки коли починає довіряти партнеру – виявляє себе у всій красі.

Рак рідко заздрить, хіба що менш чутливим людям, оскільки вважає, що тим набагато простіше жити. Зазвичай люди цього знака по-доброму заздрять тим, хто сміливо дивиться життя в обличчя і мужньо долає всі труднощі. І тим, у кого хороша і міцна сім'я.

Лев

Представники цього знака впевнені в тому, що кращі, то очікують оплесків і захоплення. І, як правило, завжди отримують їх.

Читайте такожНазвано найхаризматичніші знаки Зодіаку

Основні характеристики Лева – це пиха та самовпевненість. Гроші для них – лише засіб досягнення слави і пошани, бо вони ніколи нічого не відкладають на «чорний день» і купують все, що хочуть.

Леви люблять дивувати інших людей дуже дорогими подарунками. До речі, подібним чином вони дивують і своїх улюблених під час близькості. Тому що Лев – краще всіх!

Діва

Вона дуже невпевнена в собі, щоб бути зарозумілою. Так що у представників цього знака інша проблема – вони страждають від комплексу неповноцінності і постійно переживають, що недостатньо хороші в тій чи іншій ситуації.

Діви дуже обережно витрачають гроші. Тому коли приймають рішення що-небудь придбати, то будуть тижнями читати форуми, вивчати характеристики товару, а потім обійдуть з десяток магазинів, щоб купити дешевше. У той же час, якщо представники цього знаку дуже люблять (наприклад, книги або рідкісні диски), то не шкодують грошей, що є повною загадкою.

Терези

Представники цього знака дуже зарозумілі і вигадливі. При цьому володіють почуттям стилю і шармом. Це – завдяки впливу Венери.

Люди, народжені під цим знаком, готові витрачати купу грошей на те, щоб купувати кращу одяг і жити в оточенні красивих речей. Будучи дуже винахідливими, вони набувають тільки брендові та унікальні речі. Ширвжиток – це не їхній шлях. Ваги економлять тільки тоді, коли над їх фінансовим добробутом насуваються серйозні хмари.

В близькості вони – справжні аристократи, хоча не бояться експериментувати і постійно пробувати щось нове.

Вони не заздрять тим, хто досяг добробуту своєю працею і терпінням. Якщо Ваги щасливі в особистому житті, то не заздрить нікому, а от якщо самотні – з сумом поглядають по сторонах...

Представники цього знака люблять делікатеси, добре готують і вміють піднести будь-яку страву, як шедевр кулінарії.

Скорпіон

Народжені під цим знаком виглядають дуже стриманими, здатні довго мовчати і терпіти, але як тільки ви розслабитеся – завдадуть нищівного удару. Не дражніть Скорпіона: він зарозумілий, пихатий, хитрий і здатний стерти вас в порошок.

Скорпіони – не найщедріші з знаків. Просто вони діляться лише з тими, хто надходить точно так само у відповідь. У пристрасті Скорпіон найбільш дикий, найбільш ревнивий і найбільш одержимий знак.

Вони досконало володіють мистецтвом любовної близькості і обожнюють експериментувати.

Заздрять рідко, але влучно: тільки тим, хто володіє владою або незаслужено багатий.

Їх харчова поведінка досить дивна: фази відвертої обжерливості змінюються повним утриманням від їжі. Обожнюють обідати в маленьких кафе на вулиці.

Як би ні були роздратовані – вміють маніпулювати іншими людьми, якщо ті намагаються їх зламати. Коли зляться – стають агресивні і схильні до фізичного насильства.

Справжні трудоголіки, які дозволяють собі довше повалятися в ліжку вранці, але компенсують втрачений протягом дня.

Стрілець

Головна характеристика цього знака – впевненість в собі, що деякі сприймають як зарозумілість. Стрілець воліє віддавати накази, а не виконувати.

Він ніколи не скупиться, бо любить насолоджуватися життєвими задоволеннями і дуже альтруїстичний. Народжені під цим знаком не відкладають грошей, але якщо вони у них закінчуються – відчувають себе глибоко нещасними.

У любові люблять процес полювання. Вони обожнюють зачаровувати жертву, дуже палкі і пристрасні.

Козеріг

Народжені під цим знаком претенціозні і амбітні. Їм дуже подобається роздавати команди і поради. Їм складно йти на компроміси із-за вроджених гордості і зарозумілості. Тим не менш вони вміють приховувати свою схильність до тиранії під маскою інтелекту (у чому їм справді не відмовиш).

Козероги досить скупі і сто разів подумають, позичити комусь грошей, адже вони можуть стати їхніми конкурентами. Холодність і стриманість також заважають їм повністю розкритися в близькості з партнером.

Як правило, вони добре контролюють свої реакції на події. Але іноді Козерога накриває страшенна лють, і це не для слабкодухих.

Водолій

У кожного Водолія є кілька речей в житті, в яких вони, як вважають, особливо досягли успіху. Для них це дуже важливо. Тому не намагайтеся піддавати сумнівам їх переконання в цих сферах життя.

Представники цього знака – справжні інтелектуальні сноби, часто – ще й зарозумілі. Вони економні і не поспішають витрачати гроші, але щедрі до друзів, які вірні їм. Для них вони знімуть останню сорочку.

В близькості Водолії дуже екстравагантні і нестандартні. Їх уяві і сміливості можна тільки позаздрити.

Риби

Люди цього знака Зодіаку дуже чутливі і живуть в світі своїх мрій. Для них важливо лише духовне, а матеріальне є лише вимушеною необхідністю. Щоправда, свою чутливість вони приховують під маскою зарозумілості, щоб не уславитися слабаками.

Риби – зовсім не жадібні, а стосовно себе – і зовсім марнотратні.

Це пристрасні, незабутні коханці з легким «нальотом» мазохізму. Річ у тому, що пристрасть – у них в крові.

Вони заздрять тим, хто встигає зробити все, що задумав.

Ще одна справжня пристрасть народжених під цим знаком – це їжа. За столом вони «компенсують» всі свої життєві страждання і розчарування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter