Війна в Україні / фото facebook.com/GeneralStaff.ua

Астролог Яна Тимощук розповіла, що прогноз щодо закінчення війни в Україні поки неоднозначний. На даний момент немає точної карти, яка свідчила б про повне припинення бойових дій.

"Розумієте, мені випадає карта "Мир", яка вказує на те, що все залежить саме від миру. Наша сила в допомозі з боку інших. Що стосується саме періоду закінчення війни, то тут не все так однозначно", - сказала Тимощук в інтерв'ю УНІАН.

За її словами, в жовтні-листопаді 2023 року може припинитися вогонь, але це буде просто пауза в бойових діях.

Відео дня

"З часом вони продовжаться. Ще протягом року ми будемо боротися за наші території і за наших людей. Поки немає чіткої карти щодо повноцінного завершення війни", - говорить експерт.

Коли закінчиться війна - прогноз Влада Росса 

Як каже астролог Влад Росс, війна може закінчитися в 2024 році, перед президентськими виборами в Америці. Він вважає, що Байден направить допомогу Україні для того, щоб потім сказати, що саме завдяки йому закінчилася російсько-українська війна.

"Єдиний шанс у Байдена виграти вибори - зробити так, щоб війна затягнулася. Потім, в березні, він дасть нам літаки в повному обсязі і оголосить про те, що він врятував Європу і весь світ, і що саме завдяки йому закінчилася російсько-українська війна", - підсумував астролог.

Вас також можуть зацікавити новини: