Найнебезпечніші дні грудня за місячним календарем / фото depositphotos.com

Місяць має великий вплив на нашу долю. Місячний календар на грудень вказує на найбільш вдалі дні для складних справ і важливих рішень. А деякі дні місячного календаря навпаки несуть негативну енергетику і псують всі плани. УНІАН назвав 5 найбільш несприятливих дат грудня, в які не слід планувати важливих справ.

2 грудня - зростаючий місяць в Овні

Таке поєднання фази місяця і знака Зодіаку характеризується підвищеною імпульсивністю і необачністю. У цю дату не варто приймати ніяких важливих рішень, інакше навіть дрібні проблеми можуть перерости в катастрофу. Дуже зростає ризик конфліктних ситуацій і зіпсованих відносин.

8 грудня - повний місяць у Близнюках

Повний місяць 8 грудня зробить людей необ'єктивними і одягне на них рожеві окуляри. У цей день важливо не піддавати спокусам і мислити тверезо. Чим сильніше зачаруєтеся сьогодні - тим болючіше буде розчаровуватися. Зростає ризик обману з боку шахраїв або заздрісних знайомих. 

Відео дня

12 грудня-спадний місяць у Леві

У цей день людей тягне до творчості, розваг і спілкування. Це відмінний день для відпочинку і вихідного, але несприятливий для роботи і фінансових операцій. У цей день люди стають безтурботними і легковажними. Не варто оформляти угоди, здійснювати дорогі покупки і підписувати договори. Також в цю дату люди втрачають голову від лестощів, тому не варто спокушатися компліментами.

22 грудня - спадний Місяць у Тельці

Дата невдала для будь-яких любовних справ. У цю дату не варто зізнаватися в коханні, призначати побачення і відзначати весілля. 22 грудня в місячному циклі - 29-ий місячний день, який пов'язаний зі зниженням імунітету і загального тонусу організму. Підвищується ймовірність різних захворювань і травм, а також депресивних станів. Присвятіть день відпочинку і женіть геть погані думки.

29 грудня - початок ретроградного Меркурія

29 грудня - перший день періоду ретроградного Меркурія, який триватиме до 18 січня. Цей день забере у людей енергію і позбавить нас сил. Люди стануть млявими і апатичними, втратять мотивацію. Тому варто встигнути реалізувати плани на місяць до цієї дати. Можливі душевні терзання і сумніви в собі.

Вас також можуть зацікавити новини: